reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
DOTKA fajne to imie , ja tez myśle o czymś takim, własnie mnie natchnęłas pomysłem, dzieki ;-). Kartki tez super i te bileciki to super pomysł.
KORALIKOWA kto zdobił te pierniczki? I nie zartuj, ze Twoj syn Ci pomagał :-).

Ale tu daaawno nie byłam, im wiecej w domu siedze, tym mniej czasu mam hehhe.
A to zrobiłam na zamówienie :
IMG_4554.jpgIMG_4556.jpg
 
amalfi to hipciio??

to ja synowi pomagałam,,samw garnku rozrobił.wymieszal z soda i maka,,wyraqbial ciasto,,no tu pomogłam.bo nie mial sil,,sam walkowal wycinal..a ja do pieca wstawilam..
ozdabial sam,ja jeden ozdobilam heee z literka E
 
KORALIKOWA no coś Ty, sam robił??? Wow! moze nedzie kiedys sławnym kucharzem lub cukiernikiem hmmm
Tak to hipcio :-)
 
Witanko.
Ależ piękne rzeczy robicie :szok::szok::szok:
ja mam tylko czas na szydełkowe wariacje dla małej .
Teraz sukieneczka do chrztu w produkcji :-D:-D:-D
 
lawendpowy sen..ale powiem ci wszedzie wpadasz tylko z linkiem....

as to pochwal sie sukioenkeczka...

Buty mi sie rozwalily,,pol podeszwy rozkleilo mi sie,mokre nogi mam..masakra...a kasy niet na koncie z pracy,,grr
 
reklama
Do góry