reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
A to moje tegoroczne karteczki swiateczne bobmbeczki ;)

11111.jpg
 
Koralikowa tradycyjne kartki maja swoj urok ;) fajnie znalezc jakas w skrzynce. Smsa napisac to nie sztuka a wyslac kartke to juz wysilek a jeszcze zrobic samemu to wiesz ;) milej niedzieli dziewczyny

ja dzis zrobilam bileciki do prezentow
IMG_0605.jpgIMG_0607.jpg
 
Ostatnia edycja:
nikt widze tu nie zaglada albo wszystkie zarobione przed swietami :D

ja zrobilam wczoraj proporczyki z imieniem ;) jeszcze tylko srodki kwiatkow musze lakierem maznac i kokardke co sie do wozka przyczepia zeby uroku nikt nie rzucil :D Kokardka na glowie renifera

IMG_0616 - Kopia.jpg
 
reklama
matko docia jakie piekne
a te zawieszki to reniferki to pieczatki???
slicZne...

ja kurcze nawe nie pokupowalam prezentow,,a musze....mam pon wolny i piatek za tydzien-opieka...wiec podzialam po sklepach..

zrobilam z synem a'la ppierniki,bo sa imbirowe:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry