reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

Dotka - no cóż ja właśnie jestem na takim etapie, że cuda się zdarzają ale właśnie nie mnie :( Cieszę się waszym szczęściem.
 
reklama
Witajcie dziewczyny!

Ja już po urlopie na Majorce:)
Pogoda dopisała,temperatura ciągle około 30 stopni,zero deszczu,wyleniłam się na maksa,pływaliśmy na łódkach i zwiedzaliśmy,jadłam i piłam non stop
laugh.gif
Przywiozłam prawie 1000 zdjęć,pamiątki i przepiękne wspomnienia.Wszyscy jesteśmy bardzooo zadowolenia
yes2.gif
Zdjęcia oczywiście pojawią się na fb i nk jakby co.
...a tym czasem kilka dobrych dni i kolejny urlop w Pl mnie czeka:)
Dziś już wracam do pracy.Alan od 9 w szkole.Mąż już pracuje.Jak znajdę chwilę do wpadnę do was na dłużej.

amalfi i dotka moje największe GRATULACJE ciąży.Super,świetnie dziewczyny! :)

Miłego dnia:)
 
AGNIESZKA dlatego ja zawsze jezdze na 2tyg, bo na tydzien nie oplaca mi sie pakowac hahahah, dluzej trwa odliczanie do urlopu, niz sam urlop:-D
 
hej, pisałam z telefonu parę godzin temu ale oczywiście się nie dodało ;/

Jak dotka napisała, że jest w ciąży to przeżyłam szok... ale amalfi ty to mnie tak zaskoczyłaś że nawet nie wiem co powiedzieć! Szok!!!
Ale serdecznie Ci gratuluję!!! Oby wszystko szło dobrze-tego Ci życzę...
 
Dzieki Martusia! Ja WAm wszystkim zycze, zebyscie szybko doswiadczyly tego co my z Dotka:-). A uwierz to jest rok cudow, bo ja pisze jeszcze na takim irlandzkim forum i tam tez dziaja sie teraz cuda
 
AGNIESZKA dlatego ja zawsze jezdze na 2tyg, bo na tydzien nie oplaca mi sie pakowac hahahah, dluzej trwa odliczanie do urlopu, niz sam urlop:-D
Być może ale w moim przypadku to nie.Dla nas zawsze tydzień jest ok.
2 tyg.to dla nas za długo,później już się nudzi i nie ma co robić ale wiadomo każdy jeździ według swoich potrzeb.
A Ty jak się czujesz przyszła mamusiu? :-)


dotka a jak Twoje samopoczucie? :-)
 
reklama
Do góry