reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg

Dołączył(a)
24 Styczeń 2023
Postów
6
Witam, czy na usg 11 tyg po stosunku może wykazać lub wykluczyć ciążę, pierwsze usg wykonane 6,5 tyg po stosunku , lekarz w tamtym momencie nic nie zobaczył , ale obawiam się że mogło być za wcześnie, cykle zazwyczaj 26 -28
 
reklama
6,5 tygodnia po stosunku to jest ponad 1,5 msc... Gdyby z tego stosunku byla ciąża to już wtedy dziecko miałoby głowę i serce🙈
Tylko właśnie nie wiem kiedy u mnie owulacja wystąpiła, przez moj stres mogło się zdarzyć że mogła się przesunąć, i czy mimo przesunięcia owulacji mógł lekarz coś nie zauważyć?
 
Tylko właśnie nie wiem kiedy u mnie owulacja wystąpiła, przez moj stres mogło się zdarzyć że mogła się przesunąć, i czy mimo przesunięcia owulacji mógł lekarz coś nie zauważyć?

Nie ma znaczenia kiedy była owulacja skoro miałaś jeden stosunek. Gdyby była z niego szansa na ciążę to owulacja musiałaby być w jego okolicach. Po prawie 3 msc jesteś zapewne po 3 czy 2 msc od tego czasu
 
Nie ma znaczenia kiedy była owulacja skoro miałaś jeden stosunek. Gdyby była z niego szansa na ciążę to owulacja musiałaby być w jego okolicach. Po prawie 3 msc jesteś zapewne po 3 czy 2 msc od tego czasu
Przeprszam ze jeszcze zapytam czyli to usg 6.5 tyg po stosunku jest na tyle wiarygodne że nie ma opcji iż jest maleńctwo ?
 
reklama
Do góry