reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG, płeć

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2024
Postów
8
Witam mamy :)
Zwracam się z pytaniem czy umiecie wskazać płeć dziecka na podstawie zdjęcia USG? Jestem w 13 tygodniu :)
pozdrawiam :))
 

Załączniki

  • IMG_5903.jpeg
    IMG_5903.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 358
reklama
Witam mamy :)
Zwracam się z pytaniem czy umiecie wskazać płeć dziecka na podstawie zdjęcia USG? Jestem w 13 tygodniu :)
pozdrawiam :))
Takie „widełki” to na 70-80% dziewczynka, ale trzeba jeszcze poczekać, bo różnie to bywa jak się z wyrostka płciowego wykształcają docelowe narządy płciowe :)
 
No właśnie na prenatalnym gin powiedział że 60% chłopiec ale podświadomie czuje że to dziewczynka :) dziękuje za odpowiedź :)
Lekarz widzi więcej na usg niż tutaj z jednego zdjęcia, więc ciężko stwierdzić :) Ogólnie ta ocena wyrostków na tym etapie to trochę wróżenie z fusów. U syna się nie sprawdziło, u córki już tak :)
 
Lekarz widzi więcej na usg niż tutaj z jednego zdjęcia, więc ciężko stwierdzić :) Ogólnie ta ocena wyrostków na tym etapie to trochę wróżenie z fusów. U syna się nie sprawdziło, u córki już tak :)

Traktuje to jako zabawę lub ciekawostkę :) chociaż słyszałam dużo dobrych opinii o nub theory.
A w którym tygodniu poznałaś płeć?
 
Traktuje to jako zabawę lub ciekawostkę :) chociaż słyszałam dużo dobrych opinii o nub theory.
A w którym tygodniu poznałaś płeć?
U syna dopiero w 20 tc (w 18 tc lekarz określił narządy jako obrzęknięte wargi sromowe, bo siusiak że tak powiem jeszcze mało wystawał 😜), córka pozostała córką od 12 tc od prenatalnych, nie zmieniło się :) Także 50/50 😅
 
Dla mnie też bardziej dziewczynka 🤔 zobacz jak to u mnie wyglądało -
Na pierwszym chłopiec na drugim dziewczynka (równolegle do kręgosłupa)
 

Załączniki

  • IMG_7908.jpeg
    IMG_7908.jpeg
    332,7 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_6770.jpeg
    IMG_6770.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 66
reklama
reklama
Do góry