reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych Pociech

reklama
Tikanis-Śliczny ten twój Kubuś:)
Aisuna-jakie maleństwo.U mnie to już pół kilowe chłopisko tak ten czas leci, nie moge się doczekać jak już synek będzie z nami.
 
Tikanis cudny bobasek :tak:
lenka87 maleństwo maleństwo ale już broni rewolucję robi od samego początku :)
Pozdrowionka dla wszystkich :)
 
Witajcie Mamy!
Chcę się rownież podzielić fotką mojego maleństwa - wyczekanego po kilku latach i poronieniu...
Nawet fikał fikołki na usg :-D - pewnie ma to po mnie...


 

Załączniki

  • dzidzia_10_tydz.jpg
    dzidzia_10_tydz.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 199
Wszystkie maluszki przecudne:-)
A to moja córcia- zdjęcie już troszkę nieaktualne bo z 26tyg. (teraz jest 37).
Pozdrawiam!
 
Śliczna, czy to jest zdjęcie z USG 3D? Kiedy najwcześniej można robić takie fotki? Pozdrawim!
 
tak 3d, ponoć najlepiej między 22-26 tyg., wtedy fajnie widać i podobno najtrafniej można ocenić płeć. Tak mi mówił lekarz:-)
 
Witam wszystkich!
Ja swoje pierwsze USG3D robiłam w 12tc - rewelacja, bo Maleństwo jest wtedy widoczne całe.
Później w 26tc, wtedy to już poszczególne elementy, buźka... Polecam - to niesamowite przeżycie i nie równa się ze zwykłym USG, przynajmniej w początkowym okresie ciąży.
5marca planuję ostatnie podglądanie, to będzie 33tc i mam nadzieję, że moja Anusia uśmiechnie się do mnie;-)
Pozdrawiam!
A poniżej moje kochane Maleństwo.
 

Załączniki

  • Ania 26tc 2.jpg
    Ania 26tc 2.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 295
reklama
Do góry