reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych Maleństw

Dla mnie bedzie "Ktosiem" do rozwiazania. NIe planuje poznawania plci wczesniej, no chyba ze sie jaks wyeksponuje. Za tydzien mam usg 3D, wiec roznie bywa, co tam pokaze :-).
AMK - krolewicz piekniutki. Super, ze jest juz taka technika, ze mozna z taka dokladnoscia podejrzec dzidziolka.
 
reklama
Hej, ja też mam USG w tym tygodniu- w piątek i też jestem bardzo ciekawa czy nasz maluszek się ujawni, (może lepiej nie,bo wtedy dopiero będzie mi się ciężko powstrzymać, żeby nie szaleć z zakupami:-D:-D). Jednak w sumie i tak najważniejsze jest dla mnie czy wszystko z bąblem ok, a płeć to tylko tak na "deser".
 
reklama
Do góry