reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINY I GRATULACJE

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
CZAROWNICA pisała że mała Zosieńka ma 54cm i ważyła 3250 dostała 10punktów a poród trwał około6godzin także szybko jej poszło :)
 
Gratuluję Czarownica :)

Też dodam kolejną kwietnióweczkę, która się rozdwoiła: Ewaff123 urodziła Łukaszka 13 kwietnia, ważył 3445g, a był długi na 57cm.

GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!
 
Witajcie
Gratulacje dla nowych mamuś  :)

No to teraz ja się pochwalę dzisiaj wróciłam ze szpitala oczywiście rozdwojona :)
Kubusia urodziłam 24.04 o godz 14.55  ważył 3600g i miał 56 cm, całkiem spory facet :)
 
Rena2 - GRATULUJE MALEGO KUBUSIA! NAJLEPSZE ZYCZENIA DLA CALEJ POWIEKSZONEJ RODZINKI!!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry