reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

ja się dziś trochę podłamałam, bo wydawało mi się, że wyglądam fajnie i zgrabnie, ale jak wzięłam w sklepie bluzke i spodenki XS i były na mnie dużo za duże to się zdołowałam ;/ mniejszych ciuchów już nie ma w tym sklepie
to karmienie piersią zaczyna mnie dobijać, nawet jak żre słodycze to mi waga leci
Ja mam odwrotnie!!!! Myslalam ze niezle wygladam i nawet sie cieszylam ze taka laska jestem do momentu az poszlam wczoraj na zakupy spodnie jakies kupic!!!!
przezylam szok i sie troche zalamalam bo widac bylo ze nie jest tak dobrze i nie mieszcze sie w ten rozmiar w jaki przypuszczalam ze nosze!!!!! wiec teraz embargo na słodycze mam.... a ja sobie nie wyobrazalam zycia bez słodyczy!!!!!:-(
 
reklama
Brukselka może to sklep zanizył rozmiar.;-)

larkaa , zapmarta wy szczęściary. Ja tez po pierwszym dzieciątku bardzo chudłam...:-D
 
nimfii mój mąż też ma 190cm i mówi że kocha mnie za to jaka jestem:)


a synek po kim odziedziczy wzrost? bo moj po tacie i juz to widac ze bedzie wysoki ;-) bede miala obstawe z olbrzymow :-D

Ja mam odwrotnie!!!! Myslalam ze niezle wygladam i nawet sie cieszylam ze taka laska jestem do momentu az poszlam wczoraj na zakupy spodnie jakies kupic!!!!
przezylam szok i sie troche zalamalam bo widac bylo ze nie jest tak dobrze i nie mieszcze sie w ten rozmiar w jaki przypuszczalam ze nosze!!!!! wiec teraz embargo na słodycze mam.... a ja sobie nie wyobrazalam zycia bez słodyczy!!!!!:-(


co prawda ja mieszcze sie w swoj rozmiar, ale mam podobny "problem":zawstydzona/y: wydawalo mi sie ze dobrze wygladam po ciazy i jak sie przegladalam w lustrze to taka ladna figura :-p a jak popatrzylam na siebie na niektorych zdjeciach to brzuch wyglada jak w 4 msc ciazy :szok:
a to dlatego ze ja mam spore wciecie w pasie i jak stoje przodem to niezle wygladam jednak jak sie obruce bokiem to istny pasztet :zawstydzona/y: no i teraz biore sie za ten brzuch bo mi sie bedzie snil po nocachw koszmarach :-p
 
Ostatnio teściowa stwierdziła, że chyba już wróciłam do swojej wagi. Mówię, że jeszcze nie, ale już blisko. A ona w odpowiedzi "no tak... w biodrach to Ci jeszcze sporo zostało". :confused2:
 
wlasnie weszlam na wage, waze tyle co po urodzniu :) Ciesze sie, bo niedawno przytylam 2kg ;/ nie wrocilam do wagi sprzed ciazy, wciaz te 2kg jest i za zedne skarby waga nie chce spadac ;/ moze sie zepsula :D

Ostatnio maz mojej kolezanki zapytal ja czy jestem znow w ciazy :( Taki mam brzuch :( Zawsze byl idealnie plaski.
 
Oj ja też mam brzuszek ;/ chyba najlepiej byłoby poćwiczyć, ale nie mam ochoty, mimo że zawsze lubiłam to ostatnio tylko o spaniu marzę.
Jak Franka karmiłam to więcej schudłam, teraz niby też nie jest źle ale waga zatrzymała się na 58 kg i nie chce spaść. A przed ciążą z Helka miałam 56kg przy 170cm, a jakieś 4 lata temu ważyłam ok. 50 kg. Mam wrażenie, że juz raczej nie schudnę, a jem obecnie więcej niż w ciązy, po karmieniu pożeram co się da.
 
a ja chudnę:tak::tak: powolutku ale waga spada:tak::-D zostało tylko 3 kg do wagi przed ciążą:happy2: ograniczyłam słodycze, ale nie zrezygnowałam całkiem, czasem coś tam sobie zjem;-) mniejsze śniadanie niż wcześnie i kolację jem ok 18 i jest to jogurt naturalny z musli:-) nie ćwiczę bo wieczorem to zawsze sobie przypomnę jak już się połóżę i nie chcę mi się wyłaźić z łóżka:-p:-p
a może znacie jakieś dobre ćwiczenia na uda i pośladki:confused::confused: jak pośladki to jeszcze jak cię mogę ale uda to tragedia mam :no:
 
kurcze a ja się cieszę bo chodzę w spodniach w które już dwa lata w szafie leżały i w ogóle bardziej się teraz sobie podobam no tylko brzuch nie taki płaski jak zawsze był, ale poza tym to oki. Tylko strasznie mnie ostatnio wzięło na słodycze i trochę strach mam czy nie wzrośnie waga przez to chociaż się kontroluję.
Ach a właśnie siostra mi napisała sposób na cellulit który właśnie koleżanka Nasza stosuje z powodzeniem tzn. zawija sobie łydki folią spożywczą i już ma ładniejsze i faktycznie mniejszy cellulitis. Hmm ciekawe, ale dużo wysiłku to nie wymaga i folii mam wielką rolkę to można spróbować :-)
 
reklama
a ja Was czytam pochłaniając resztki sernika z chrzcin:-):-) do wagi sprzed ciąży muszę zrzucić 3.5 kg, + 3 do wagi optymalnej... brzuch miałam zawsze więc ten, co po Hani został średnio mi przeszkadza..:-D:-D ale jakby go nie było i doopa jakby była mniejsza...;-);-):-):-):-)
 
Do góry