reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

mi strasznie podło na jędrność...skórę całego ciała mam suchą i jakby ktoś z niej powietrze spuścił, choć przytyłam w ciąży tylko 12 kg i nie powinna być rozciągnięta.
 
reklama
No ja sie smaruje kremem dla kobiet karmiacych Dax Cosmetics tak jak wspominalam ;-) no i on dobrze dziala na skórke. Ma za zadanie eliminowac rozstepy i uelastyczniac skóre.... Wiec tylko brzuszek u mnie jest w opłakanym stanie :nerd: z takim brzszkiem nie da sie pokazac w stroju kapielowym, a wakacje tuz tuż:sorry2:
Tez juz nie wiem co z nim zrobic :-p
 
Mnie wszysyscy mówią, żeby 10 minut dziennie ćwiczyć brzuszek oraz żeby cały dzień starać się go wciągać (czyli ala na wdechu), wtedy też mięśnie pracują... łatwo powiedzieć, gorzej zrobić (jakoś się zapominam z tym wciąganiem, chyba że zobaczę się w lustrze lub w oknie sklepu :szok:). Przed ciążą ważyłam 59 i już wróciłąm do swojej wagi. Tylko ta fałdka :no: na brzuchu została i ciemna blizna po cc. Powinna być już niewidoczna, ale niestety zrobił się "bliznowiec" i muszę teraz maści stosować modląc się, aby blizna zbladła.... ehh. Mama kupiła mi kostium kąpielowy z majtkami jak spodenki :zawstydzona/y: aby narazie ukryć to i owo....
 
mnie pozostala jeszcze ciemna kreska nad pępkiem :szok: a myslalam ze dawno zniknie :-p

nie mam szans poćwiczyc... zajmujac sie Mackiem jestem tak zmęczona ze nie mam siły już na brzuszki... Po prostu mięsnie mnie bola bo on wazy juz ponad 5 kg a ja jestem malutka :-p
 
Hej,
pomóżcie, od kilku dni włosy wychodzą mi garściami. Czy znacie jakieś dobre preparaty które można bezpiecznie brać przy karmieniu piersią?
Z góry dziękuję za rady !:-)!
Maggie za wypadanie wlosow po porodzie w duzej mierze odpowiadaja hormony,ktore po porodzie szaleja .To wszystko musi sie ustabilizowac+dieta odpowiedznia bo organizm jest tez przeciez oslabiony.To minie:tak:;-)
 
Tylko ta fałdka :no: na brzuchu została i ciemna blizna po cc. Powinna być już niewidoczna, ale niestety zrobił się "bliznowiec" .
jak to powinna być nie widoczna ?:confused:ta blizna jest dość długoprzecież to dopiero 2-3 m-c po porodzie a ty byś chciała żeby jej nie było

Mi nad blizną został tylko wałeczek(mały):baffled:. Do wakacji się zagoi a zresztą co to kogo obchodzi jak ja wyglądam na plaży czy gdzie kolwiek
Jak byłam w niemczech to tam dopiero poczwary :zawstydzona/y:chodzą i się niczym nie przejmują a my MATKI POLKI jesteśmy śliczne zgrabne i powabne:-p:tak:i cieszmy się że mężom się podobamy
TAKIE JEST MOJE ZDANIE
 
Miałam na myśli, że blizna po cc powinna blednąć, a ja zamiast tego mam fioletową szramę, bardzo grubą, która pobolewa lub swędzi od maści na bliznowce... ostatnio wyszedł mi jeszcze krwiaczek.... i podejrzewano że to wewnętrzny szew, naszczęście nie.... . Jest to bardzo dokuczliwe i potrzebowałam sobie tutaj pomarudzić.... :-(. Nie goi się tak jak powinno. Ponadto mam biust cały w sinych rozstępach (nic nie dało smarowanie kremami i masaże pod prysznicem w ciąży).

Mężuś cały czas mi powtarza żebym o tym nie myślała, widzi że mnie to męczy..., bo wierzcie mi że widok w lustrze jest dołujący...:-(

Na szczęście uśmiech córeczki i jej ciepłe pełne miłości patrzenie mi w oczy gdy ją karmie sprawia że zapominam o wszystkich śladach.:-D:-)
Wiem, że one z czasem zbledną i tym się pocieszam.
 
Ostatnia edycja:
JA byłam dzis u Gina. Pamiętacie jak narzekałam, ze mnie piecze przy stosunku? Po urodzeniu kochalismy sie tylko 5 razy, bo strasznie bolalo i zele nie pomogly. Okazalo sie, ze mam infekcje bakteryjna i dostalam jakies tam leki na recepte. Kuracja cala ma trwac miesiac. ;/ Biedny ten moj maz. Nie dosc, ze jak bylam w ciazy sie nie kochalismy to teraz dalej mamy post ;/;/;/
 
reklama
nie martw sie tylko o męża habcia ;-) post dotyczy takze ciebie :-p

tez mialam infekcje bakteryjna i leczylam ja dwa tygodnie ale mnie gin nie zakazal stosunkow
 
Do góry