reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umowa o pracę

Mamam11

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Październik 2020
Postów
24
Witam. Wiecie może jak to jest jeśli przejdę z umowy zlecenie na umowę o pracę to muszę przepracować 30dni żeby iść na l4.?
 
reklama
A miałaś odprowadzaną składkę na ubezpieczenie chorobowe (przy zleceniu jest dobrowolne, nie mylić ze składką zdrowotną)?
 
A miałaś odprowadzaną składkę na ubezpieczenie chorobowe (przy zleceniu jest dobrowolne, nie mylić ze składką zdrowotną)?
Nie nie miałam. Umowę zlecenie mam od listopada do końca tego miesiąca. Teraz przechodzę na umowę o pracę znowu. Wcześniej miałam normalna umowę do sierpnia. Wrzesień i październik nie pracowałam dodam że cały czas ten sam pracodawca
 
W takim wypadku jeśli w ciągu pierwszych 30 dni pójdziesz na zwolnienie, to nie otrzymasz zasiłku chorobowego. Będzie on wypłacany od 31 dnia.
 
Nie ma za co.
Oczywiście na zwolnienie możesz iść wcześniej - będzie to usprawiedliwiona nieobecność bez zachowania wynagrodzenia (za ten czas nie dostaniesz pieniedzy).
 
reklama
Do góry