reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

Sylus, kochana...
ja w tym tygodniu tylko 2 popoludnia spedzilam z synem... w weekend chce nadrobic...
niestety, to zalatwianie mieszkania odbija nam sie na czasie strasznie... :-(
 
reklama
Sylus mnie mobilizuje nie pierwszy raz.
Kochane, co tu duzo pisac, bede w W-wie od 2-go marca, niestety tylko do niedzieli poludnia. Chciclam sie z Wami umowic na piatek. Wiem, ze Wy zwykle robiliscie spotkania w tygodniu, ale moze sie uda?;-)
no i obiecuje, ze do tego watku bede teraz zagladac czesciej:-)
 
o matko,z wrażenia tygodnie pomieszałam... przez ej wyjazd Syli 4-go;-)
ja wyjeżdżam 10 wiec cokolwiek zaproponujesz jest dla mnie ok.
 
Magduś, jak to w sobotę wyjeżdżasz, przecież nie 3, tylko 10, to ja wyjeżdżam 3;-) :laugh2:

Orzeszku, w piątek dla mnie super, bo gdybyś chciała w sobotę to ja nie mogę bo w sobotę ja (nie Magdusiek) wyjeżdżam:-(
 
jej to wspaniale!! :-)to w piatek byloby super, dla mnie tez lepiej, bo w sobote jestem juz umowiona z kolezanka, ktory moze tylko w sobote, wiec byloby ciezko to zmieniac.
jej a reszta?? Teddy, Doxa a Malgosia.
 
Doxa pewnie się obudzi to napisze, Małgosi damy znac jak wreóci z nart bo chyba teraz własni wyjechała jakoś, a Teddy pewnie wejdzie na bb.
 
reklama
Do góry