reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

Będę w Warszawie około godziny 9.00. Na pewno w Arkadii, moi faceci chcą do kina to ja mogę na kawusię. Niestety ja nie znam rozkładu filmów, a każdy chce na coś innego. Czekam na Wasze propozycje.
 
reklama
Kasiek - ja proponuję coffee heaven, jest na dole, naprzeciwko głównego wejścia, niedaleko smyka i sephory. Ale jakby co można pójśc do grycana, do tchibo, do bonjour, gdzie chcesz.
Ja pewnie mogę koło 10:00.
 
10? Raczej nie dam rady! Dla mnie optymalnie 11, no max 10:30 .... to zależy też o której Oli wstanie.
 
Kasiu, ja napisała, 10:00, bo dla mnie to pierwsza możliwa godizna a pamiętałam, ze Ty pisałaś, ze przed południem;-) Ale jak 11:00 to dla mnei lepiej bo spokojnie zbiorę Natalię.
 
reklama
Magdusiek koniecznie !!! - jak tylko dostanę grafik na przyszły tydzień to dam znać - teraz niestety pracuję również w tygodniu ale tylka dwa, trzy dni
 
Do góry