reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

Ostatnio polubiłam kilka kosmetyków od Oriflame:

tender krem - cudownie nawilża usta i łokcie i inne okolice z którymi mamy problem i które są bardzo wysuszone. NIe jest duży ale wydajność naprawdę dobra
krem z owsem z serii natur - niedrogi i dobrze nawilża
no i ich podkłady - jedne z niewielu ktore nie wysuszają mojej skóry i jednocześnie matuja nie robiąc na niej ciastka :)

Zamawiam z katalogu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Powiem tak, u mnie się to zmienia w zależności od tego, na jaki kosmetyk akurat moje ciało ma zapotrzebowanie ;) Ostatnio trzeba było zadbać o dłonie, więc rewelacyjnie sprawdziła się maska Epiltouch byOlie i w tym momencie nie wyobrażam sobie już bez niej życia. Mam tak gładkie i odżywione dłonie, jak nie pamiętam kiedy wcześniej.
 
Też ostatnio dostałam tą maskę w prezencie. Bałam się, że przy tym złuszczaniu wysuszy mi skórę, ale nic podobnego. Zaraz po zabiegu skóra jest miękka, gładka, taka jakby rozjaśniona i bardzo dobrze nawilżona.
 
Powiem tak, u mnie się to zmienia w zależności od tego, na jaki kosmetyk akurat moje ciało ma zapotrzebowanie ;) Ostatnio trzeba było zadbać o dłonie, więc rewelacyjnie sprawdziła się maska Epiltouch byOlie i w tym momencie nie wyobrażam sobie już bez niej życia. Mam tak gładkie i odżywione dłonie, jak nie pamiętam kiedy wcześniej.
Marzę o takich dłoniach. Strasznie męczy mnie szorstka skóra i przesuszone skórki. Ta maska sobie z nimi poradzi?
 
Ostatnio to masło do ciała botame z doz.pl. Miałam straszny problem z suchą skórą zimą, zawsze co roku to samo, obojętnie jakich balsamów czy kremów używałam. W tym roku mam to masełko z masłem shea i jest bardzo duża różnica.
 
Ja teraz szukam jakiegoś dobrego bronzera, ale albo ja nie umiem się nim posługiwać albo wybieram zdecydowanie nieodpowiednie dla siebie kosmetyki. Zamiast ładnego konturowania mam po prostu plamy na twarzy... Chyba brakuje mi umiejętności makijazowych :p
A na ten moment najbardziej lubię maseczki na twarz w płachcie - tu nie jest dla mnie istotna firma, tylko działanie kosmetyku. Poza tym lubię jeszcze korektory, ale testowałam dopiero eveline i wibo. Oba mi się sprawdziły, ale pewnie niedługo przyjdzie czas na kolejne testy :)
 
reklama
Do góry