reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ultrogestan i zółta wydzielina

Jusstyna1501

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2019
Postów
91
Cześć dziewczyny, w piątek tj. 29.02 zrobiłam betę - 35,500, kolejną w poniedziałek wynik 421, to początek 4tc ginekolog zlecił ultrogestan dopochwowo. Czy po nim, gdy wypływa globulka wydzielina może być żółtawa, żółta? czy wydzielina może być żółtawa na takim wczesnym etapie ciąży? proszę Was o wasze doświadczenia i rady. Biorę dodatkowo duphaston i besis.
 
reklama
w piątek 16 lutego miałam 29 dzień cyklu beta 35, nie mogłam zrobić przez weekend więc tak jak kazała Pani doktor zrobiłam we wtorek (20.02) czyli po 4 dniach - wynik 421. implementacje miałam późno bo 12-13 lutego (plamienie implantacyjne) wcześniej monitoring owulacji. jutro robię kolejną betę, natomiast chodzi mi o wydzielinę na początku ciąży i po tych globulkach.
 
dr twierdzi, że na początku ciąży ta wydzielina może być żółtawa, progesteron badałam wczoraj - wynik 41. natomiast rano wypływa ze mnie żółty śluz z resztkami glubulki - ultrogestanu, tylko ze glubulka jest koloru mlecznego, stąd zastanawiam się czy tak może być
 
Pestka, a we wczesnej ciąży ta wydzielina może być koloru żółtego? globulka jest taka kremowa... stresuje się bo jestem po 3 poronieniach, a gin. na urlopie.
 
reklama
Pestka, a we wczesnej ciąży ta wydzielina może być koloru żółtego? globulka jest taka kremowa... stresuje się bo jestem po 3 poronieniach, a gin. na urlopie.
Nie wiem, nie brałam czegoś takiego . A jak byś napisała SMS do niej to myślę, że odpisze. Ja zawsze pisze do mojego gin jak coś mnie nie pokoi i odpisuje prawie od razu
 
Do góry