reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ułożenie a kopniaki

W środę mam wizyte u mojej Pani ginekolog.
W czwartek zaczynam 35 tc.tzn że.lekarka może mi dać już skierowanie na CC jeśli moja księżniczka jeszcze się nie obróciła?na szczęście nie mam cukrzycy ani nadciśnienia.Mam tylko coś z tarczyca i biorę na to leki.

Raczej jeszcze za szybko na takie decyzje, ale najlepiej zapytaj lekarki, jak to wszystko ma wygladac.
 
reklama
U mnie jest jeszcze trochę czasu na obrót - za 3 tygodnie mam wizytę i pewnie wtedy będę rozmawiać z lekarzem o ewentualnym cc. Powiedział lekarz, ze zazwyczaj dzieci się obracają do 35 tygodnia. Ale czy któraś z Was miała obrót zewnętrzny lub planuje? Gdyby moj maluch się nie obrócił do terminu to chyba będę się decydować na ten obrót. Co sądzicie?
 
U mnie jest jeszcze trochę czasu na obrót - za 3 tygodnie mam wizytę i pewnie wtedy będę rozmawiać z lekarzem o ewentualnym cc. Powiedział lekarz, ze zazwyczaj dzieci się obracają do 35 tygodnia. Ale czy któraś z Was miała obrót zewnętrzny lub planuje? Gdyby moj maluch się nie obrócił do terminu to chyba będę się decydować na ten obrót. Co sądzicie?
Moja córeczka od badania połówkowego jest obrócona główka do góry.
Ja nie zdecyduje się na obrót zewnętrzny.
Boje się że coś może pójść nie tak.
 
Różnie bywa.Dla mnie ten obrót wygląda drastycznie.Widzialam kilka filmikow i są różne opinie .
Jeśli moja mała się nie obróciła to trudno będzie cc.

No ja widziałam taki obrót na żywo. Trwa to 10 sekund i ani trochę nie jest drastyczne.
Bardziej drastyczne było moje porządne USG połówkowe jak lekarz miał problem z oceną serca.

Dlatego pytam. A sama jakieś ćwiczenia robisz?
Tzn. o ile w ogóle chcesz, bo jest sporo mam dla których akurat taka sytuacja jest spoko bo się cieszą, że mają cesarkę, więc wiadomo że tu nie ma co w ogóle dyskutować.
Pamiętaj tylko, że potem jak najszybciej osteopata dla bobasa i fizjoterapeuta (dla Ciebie z resztą też)
 
reklama
No ja widziałam taki obrót na żywo. Trwa to 10 sekund i ani trochę nie jest drastyczne.
Bardziej drastyczne było moje porządne USG połówkowe jak lekarz miał problem z oceną serca.

Dlatego pytam. A sama jakieś ćwiczenia robisz?
Tzn. o ile w ogóle chcesz, bo jest sporo mam dla których akurat taka sytuacja jest spoko bo się cieszą, że mają cesarkę, więc wiadomo że tu nie ma co w ogóle dyskutować.
Pamiętaj tylko, że potem jak najszybciej osteopata dla bobasa i fizjoterapeuta (dla Ciebie z resztą też)
Rodziłam dwóch synów naturalnie i nie cieszę się na CC.
 
Do góry