reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uderzenie w brzuch w ciąży

Tak to natura wymyśliła, że płód jest dobrze izolowany w brzuchu, tak aby byle uderzenie mu nie zaszkodziło. Nie musisz się martwić. :)
 
reklama
Przesada z ta izba przyjęć. Nie ma szansy, żebyś zrobiła dziecku krzywdę bo sama uderzyłaś się ręką przypadkowo. Na izbę jedzie się z poważnymi przypadkami- krwawienie, przedwczesne skurcze, saczenie wód, ból brzucha, brak ruchów dziecka itd. Nie powinno się nadużywać szpitala, bo jadąc z każdym nieuzasadnionym niepokojem spowodujemy, że dziewczyny które na prawdę potrzebują pomocy nie otrzymają jej na czas.
 
Przesada z ta izba przyjęć. Nie ma szansy, żebyś zrobiła dziecku krzywdę bo sama uderzyłaś się ręką przypadkowo. Na izbę jedzie się z poważnymi przypadkami- krwawienie, przedwczesne skurcze, saczenie wód, ból brzucha, brak ruchów dziecka itd. Nie powinno się nadużywać szpitala, bo jadąc z każdym nieuzasadnionym niepokojem spowodujemy, że dziewczyny które na prawdę potrzebują pomocy nie otrzymają jej na czas.
Spokojnie, nie pojechałam na izbę :) tak jak pisałam wcześniej, nie jest to od początku łatwa ciąża, plus pierwsza dlatego jestem przewrazliwiona, zdaję sobie z tego sprawę. Napisałam tu aby się uspokoić i posłuchać mądrzejszych i bardziej doświadczonych osób. Jestem wdzięczna za odpowiedzi, które mnie uspokoiły :)
 
Zgadzam się, ja jednak poradziłam wizytę u lekarza, żeby się uspokoić. Zwykle usg. Absolutnie nie IP!
Jestem wdzięczna za każdą odpowiedź i sugestię, trochę czasu jeszcze przede mną , także każda rada na przyszłość jest dla mnie cenna.
 
Do góry