reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Udało się!!!! 19 tydzień ciąży Po kuracji zostało trochę leków. Ktoś chętny?

Dziewczyny! Najpierw gratulacje dla wszystkich, które zdecydowały się na in vitro . Za wszystkie z Was mocno trzymam kciuki.
Zawsze realizowałam całe recepty, nie rozbijając ich na części i zostało mi teraz trochę leków (wszystkie z terminem ważności 2019 i 2020 rok). Gdyby któraś z Was potrzebowała - mogę odsprzedać: Luteina dopochwowa (zostało 29 tabletek), Luteina podjęzykowa (3 opakowania po 30 tabletek), Clexane (w sumie 13 ampułko-strzykawek), Encorton (12 tabletek) i Estrofem (2 opakowania). Nie chcę ich wyrzucać, może ktoś skorzysta.
Hej, z chęcią odkupię Estrofem 2 opakowania (jeżeli to nadal aktualne):)
 
reklama
Po ivf został mi Lutinus ważny do listopada 2019. Mam jedno całe opakowanie i w drugim 13 tabletek. Chciałabym to sprzedać: 120 zł za pełne opakowanie; 75 za otwarte. Oba na raz za 190. Dajcie znać, czy ktoś jest chętny.
 
Do góry