reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uczulenie

Karoost

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2022
Postów
37
Cześć dziewczyny mma problem wyskoczyło mi uczulenie na starym tatauzu tylko w 3 miejscach gdzie był robiony cover mega się stresuje tym jeszcze na piersiach na jeden caly dol a na drugiej maly kawałek od dołu zrobiły mi brodawki jakby spuchnięte, twarte i słabe w tych punkach jest czucia niewiem co myśleć jutro rano będę dzwoniła do lekarza.mega ske stresuje bo ciaza z in vitro mialam poronienia obecnie jestem w 19tc czy któraś noze miala podobnie ?
 

Załączniki

  • 20220712_174535.jpg
    20220712_174535.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 242
  • 20220717_193735.jpg
    20220717_193735.jpg
    1 013,9 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Odstawiłam lek prolutex i ponodstawiniu jakoś po 3dniavh wlasnie wszystko wyskoczyło teraz weszlam w ulotkę i są te dwie opcje w skutach ubocznych
• Wysypka skórna (włączając zaczerwienie i zwiększoną ciepłotę skóry, swędzące guzki lub
bąble, suchą, popękaną skórę, obrzęk skóry)
• Obrzęk piersi i (lub) powiększenie
 
Odstawiłam lek prolutex i ponodstawiniu jakoś po 3dniavh wlasnie wszystko wyskoczyło teraz weszlam w ulotkę i są te dwie opcje w skutach ubocznych
• Wysypka skórna (włączając zaczerwienie i zwiększoną ciepłotę skóry, swędzące guzki lub
bąble, suchą, popękaną skórę, obrzęk skóry)
• Obrzęk piersi i (lub) powiększenie
Aha, no tego akurat nie wiedzialam ze odstawilas prolutex, byc moze sie mylę co do grzybicy.
 
Dostałam się do lekarza ale
I jak? Co na to lekarz?
Dostałam się się lekarza ale nie do mojego bo go nie było stwierdził zebym się tym nie przejmowała i piła wapno leków żadnych mi nie dawal bo bo mowil ze i tak dużo nimi bylam faszerowane przez in vitro i dopiero teraz zaczynam po malu leki odstawiać 12 sierpnia mam też dermatologa bo się kiedyś zapisałam i mi wizyta wisi to pójdę juz wykorzystać ten termin niech jeszcze on zerknie no i 5 sierpnia mam swojego ginekologa to z nim tez skonsultuje wszystko
 
reklama
Dostałam się do lekarza ale

Dostałam się się lekarza ale nie do mojego bo go nie było stwierdził zebym się tym nie przejmowała i piła wapno leków żadnych mi nie dawal bo bo mowil ze i tak dużo nimi bylam faszerowane przez in vitro i dopiero teraz zaczynam po malu leki odstawiać 12 sierpnia mam też dermatologa bo się kiedyś zapisałam i mi wizyta wisi to pójdę juz wykorzystać ten termin niech jeszcze on zerknie no i 5 sierpnia mam swojego ginekologa to z nim tez skonsultuje wszystko
Nie wiem po co lekarze przepisują na alergie wapno 😒 przeciez to nic nie robi
 
Do góry