reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tsh 11 w 6 tygodniu

Ja w poprzedniej ciąży brałam na początku 25 a później 50 ale odchylenia tsh były nie takie kosmiczne. Kwestia tego ze delikatnie wychodziły poza normy dla ciężarnych , ft3i 4 w normie , za to anty tpo i anty tg żyły własnym życiem . Po ciąży odstawiłam leki i wyniki były w normie a teraz takie kwiatki... No nic , trzymam się tego co ustalilysmy z dr. i czekam na kolejną wizytę . nie wiem jak wytrwam 😬 W każdym razie dziękuje Wam za przywrócenie do porządku w kwestii kombinowania samemu ❤️
 
reklama
Moja doktor jest jednocześnie endo. Sama kminie czy zalecenie 50tki nie jest przypadkiem przez to ze akurat taką dawkę miałam w domu więc żeby sobie nie robić problemu z wypisywaniem recepty zaleciła 50... przyjmuje prywatnie ,to świetna doktor,nigdy nie chodziłam do lepszego ginekologa,a już paru przerobiłam , jako endo też jest chwalona więc chyba musze jej zaufać ...
Cały czas myślę też czy nie zaszkodzi jeśli będę brała 75. Wiem ze nikt mi nie powie "tak" bądź "nie" bo później nikt nie będzie za to odpowiadał ,ale sama myślę czy to 50 aby nie jest za małą dawką i żeby pokombinować coś na własna rękę .
To ok. Nie kombinuj na własną rękę.
 
Do góry