reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trudności z oddychaniem i ból w klatce piersiowej

reklama
Heh trójeczka fajnie w końcu dzieci to sama radość ;-)
Jak będziesz wiedziała co i jak daj znać po wizycie ,ale wydaje mi się ,że to to co napisałam.

Marcepanek - dzięki, kochana! Mam nadzieję, ze to w sumie tylko to. A co do rodzeństwa, to u nas daj Boże będzie troje, tak mniej więcej z 2-3-letnią różnicą pomiędzy. Taki jest plan, a zobaczymy jak wyjdzie. ;-) Ślę buziaki!
 
Mary :) 3 wooow :)
ja mialam takie same objawy ale okolo 23 tyg, bolalo mnie tez pod lopatka i ciagle mialam wrazenie ze sie dusze, przeszlo jakos 3 tyg przed porodem. Oczywisciw wyczytalam sobie cuda niewidy :O
no i oczywiscie poszlabym to sprawdzic heh 2 razy pewnie ;))

pozdrowionka z Kristian, u nas niestety szpitalnie i wirusowo :// mam nadzieje ze ku koncowi :)

ps pieeeeeknaaaaa dzidzia w suwaczku :)))))
zdrowka i dbaj o siebie
 
Mary :) 3 wooow :)
ja mialam takie same objawy ale okolo 23 tyg, bolalo mnie tez pod lopatka i ciagle mialam wrazenie ze sie dusze, przeszlo jakos 3 tyg przed porodem. Oczywisciw wyczytalam sobie cuda niewidy :O
no i oczywiscie poszlabym to sprawdzic heh 2 razy pewnie ;))

pozdrowionka z Kristian, u nas niestety szpitalnie i wirusowo :// mam nadzieje ze ku koncowi :)

ps pieeeeeknaaaaa dzidzia w suwaczku :)))))
zdrowka i dbaj o siebie

Salomi - dużo zdrówka Wam życzę! Mam nadzieję, że to nic bardzo poważnego i że szybko minie! A u Ciebie już 6-miesięczny bobasek - ale ten czas leci! :-) Dziękuję za pozdrowienia - ja przesyłam z Moss! :-) Swoje problemy na pewno sprawdzę, bo mnie jednak niepokoją... :eek: Ale teraz przynajmniej wiem, ze w ciąży tak się zdarza, więc jestem jednak ciut spokojniejsza. No, ale jak mnie dopadło, to szok - nigdy tak nie miałam, i nie na żarty się przestraszyłam. Buziaki!
 
Miałam podobny problem z oddychaniem i powiedziałam o tym lekarzowi. Dał mi THEOVENT 100 mg. Wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę i było lepiej.
 
Hej!

Wlatuję powiedzieć, że w końcu udało mi się dodzwonić do mojego lekarza. Mam wizytę w czwartek - wcześniej nie było miejsc, bo lekarze mają urlopy... A jakby coś się działo do tego czasu, to idę na IP.
 
troche poczekasz do czwartku, no, ale. Nie ma u Ciebie w przychodni jakiegos turnuslege? zwykle oni siedza w wakacje i od razu przyjmuja. A jak ciagle Ci dokucza?

swoja droga nie wiem czy wiesz, ale w Vitus apotek mozna tez zamowic paczke dla dziecka z probkami, z troche innym skladem niz daja w Apotek1
 
reklama
troche poczekasz do czwartku, no, ale. Nie ma u Ciebie w przychodni jakiegos turnuslege? zwykle oni siedza w wakacje i od razu przyjmuja. A jak ciagle Ci dokucza?

swoja droga nie wiem czy wiesz, ale w Vitus apotek mozna tez zamowic paczke dla dziecka z probkami, z troche innym skladem niz daja w Apotek1

Livastrid - w ostateczności mogłam iść na legevakt, ale stwierdziłam, ze dopóki jakoś samo przechodzi, to nie idę do byle jakiego lekarza, tylko poczekam na mojego. Wiem, wiem, zarejestrowałam się tam już, ale babypakke odebrać można na 3 mies. przed terminem porodu, wiec czekam do ost, tygodnia sierpnia. ;-) A jeśli chcesz, to mogę Ci podać jeszcze ze 3-4 linki do innych babypakke - bo w sumie jest ich z 7, które mozna dostać! :-)


Dziewczyny, miałam Wam dać znać, co ze mną, więc piszę. Wczoraj poszłam do mojego lekarza i trafiłam do szpitala. Położyli mnie tam i zaczęli robić badania, bo było podejrzenie zatoru płucnego. :-:)-( Te bóle w klatce piersiowej i trudnosci z oddychaniem nadal wracają, więc chcieli wszystko sprawdzić. Zrobili mi masę badań, łącznie z EKG, USG serca i płuc, pobrali masę krwi. Zator wykluczony, ale jest hiperwentylacja, która jest wynikiem ciąży. Z kolei skutkiem hiperwentylacji są te bóle w klatce piersiowej, "mroczki" przed oczami, osłabienie - wszystko się zgadza... :sad::-( To powinno minąć po porodzie. Gdyby było gorzej, to mam się zgłosić do szpitala. Martwi mnie jak to będzie przy porodzie SN, bo przecież oddychanie jest ważne, a jakby u mnie coś zaszwankowało... :eek: Nie wiem. Ale mam wizytę u lekarza znów za tydzień, wiec się dowiem.

Pozdrawiam!!!
 
Do góry