reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trojaczki

hej, jestem mamą prawie rocznych trojaczków i mam na zbyciu ubranka dla wczesniaków, a za jakis czas bede sie pozbywac tez fotelikow peg perego pasujacych do wozka potrojnego. Pozdrawiam wszystkie mnogie mamy a zwlaszcza te trojaczkowe! Nie martwcie się - sama jakoś narazie ogarniam towarzystwo (mąż pracuje) i naprawde nie jest źle!
 
reklama
hej, mysle ze ja bylabym zainteresowana ubrankami. A foteliki kiedy bedziesz sprzedawac? Bo mi to by potrzebne by bylo gdzis na październik, a wlasnie planuje kupic wózek ten potrójny do któego pasują te foteliki.
 
Nie wiem czy ktoś tu za mną tęsknił, ale gdyby to witam Was wszystkie. Jakiś czas mnie nie było. Leżałam w szpitalu. Ale to długa historia. Teraz już jestem w domu, mam się nie męczyć, dużo odpoczywać i nic nie dźwigać. Lekarz, który mi to zalecił chyba nie ma dzieci.:-);-)

Niuleczka- tak cała czwórka jest identyczna. I to jest drobny problem zwłaszcza dla obcych.

Jasmina84- nie ma sie czego bać. Tak myślę. Ja źle się czułam praktycznie całą ciążę. Od czwartego miesiąca miałam spore problemy z chodzeniem. Donoszenie tej ciąży do 30 tygodnia tak naprawdę zawdzięczam mądremu lekarzowi, który mnie prowadził. Jak się dzieciaczki urodzą to już będzie z górki;-), będą rosły, stawały się samodzielne i ani się obejrzysz a będą na tyle duże, że zatęsknisz do okresu niemowlęctwa. :-)
 
anka - identyczna czwórka WOW:szok::-). Jesli nie masz nic przeciwko to zamieść zdjęcie swoich dzieciaczków, jestem strasznie ciekawa jak wygladają identyczne czworaczki. Moje bliźniaki nie podobne zupełnie do siebie, jeden blondyn, drugi ma ciemne włoski no i cale buźki inne, nie mowiąc o charakterkach:-) Ty pewnie bez problemu rozrózniasz dzieci? Mam koleżanki bliźniaczki, maja po 28 lat, sa bardzo podobne i obie kończyły ten sam kierunek studiów tylko na innych uczelniach, zdarzało się, że zdawały za siebie egzaminy i jedna miała prawko wcześniej niz druga więc ta bez uprawnieni jeździła na prawo jazdy siostry hihih. Twoi chłopcy będa mieli o wiele więcej takich możliwości:-D
 
Dzień Dobry!
Jestem w 9 tyg ciązy i będą trojaczki i szczerze to sama nie wiem co robić,dalej nie moge w to uwierzyć ale stało się,tylko teraz jak ja sobie poradzę
 
Witaj, gratulacje:)
Jestem mamą rocznych trojaczków:) głowa do góry!(nie Ty pierwsza i nie ostatnia).. ciesz się i odpoczywaj..
Pozdrawiam
 
klaudia_2860 witam Cię i gratuluję potrójnego szczęścia!!!!!

Na pewno ciężko w taką informację uwierzyć - to cud. Na pewno sobie poradzisz :) zapraszam do wątku "ciążą bliźniacza" bardziej aktywny jest, można dużo ciekawych rzeczy się dowiedzieć, a i udziela się tam forumowiczka, która również spodziewa się trojaczków. Na pewno znajdziecie wspólny temat :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry