reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę z innej beczki :) imiona

reklama
Ja byłam pewna na 100%, że będzie dziewczynka i do 12tc mówiliśmy o Hani, ale na prenatalnym lekarz nam oznajmił, że to chłopiec. I Hanka stała się Mikołajem. Teraz brak imion, bo Hania stała się ostatnio strasznie popularna - tak samo zresztą jak Mikołaj.
juz na prenatalnych Ci plec powiedzial ??????amazing ....:)
 
Ja obstawiam dziewczynke ( bo mam juz chlopca :) ) Pola -natmiast synek chlapnal ze ma byc Isabella :) ostatecznei moze byc Bella.

Nad chlopakiem nie mysle :) ...ale moze Eric, Ernest ?
 
juz na prenatalnych Ci plec powiedzial ??????amazing ....:)

Dr Dudarewicz - mówi w 12tc. Oczywiście mówi, żeby się nie przywiązywać, ale zakładać się nie chce, bo jak sam mówi byłby nieuczciwy :-p nie znam ani jednego przypadku w którym by się pomylił, a wśród znajomych bliższych i dalszych byłyśmy u niego wszystkie. Zresztą do niego przyjeżdzają babeczki z całej Polski - jest bardzo dobrym genetykiem.
 
Ostatnia edycja:
Oj ja już też powoli zaczynam myśleć.. .Ale wcale wybór nie jest prosty..dla chłopca podoba mi się Julian, a dla dziewczynki jeszcze sama nie wiem...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć! Ja mam problem z imieniem bo jestem nauczycielką i wiele imion mi się (źle;p ) kojarzy.
Dla chłopca myślałam dać imię Witold (po zmarłym teściu.. czekam na zgodę od męża bo to bardzo świeża sprawa). Nie mam też żadnego Witka w szkole ;)
A dla dziewczynki nie wiem... Zawsze mi się podobało "Anna" ale mam dużo Anek koleżanek i żadna nie jest fajna ;p Podobała mi się też Iga, ale mężowi nie ;) Kieeeedyś (jako 17latka) chciałam mieć Lenę ale jak widzę w szkole w jednej klasie 3 Lenki, 2 Julki itd to jestem zdeterminowana, żeby nie skrzywdzić dziecka "modnym" imieniem.
To prawda, nauczyciele mają najgorzej :D bo jakby nie patrzeć to każde imię się z kimś kojarzy :D
 
Wypraszam sobie ja jestem Anna i jestem świetna haha

U nas z racji podwójnej opcji jest masakra. Ja chciałam Jagne, albo Bogne. Mąż cos mówi o Matyldzie i Toli. Chłopaki będą Olaf i EjTy ;)


Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry