reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel

Cześć Dziewczyny u mnie Torbiel 10cm na lewym jajniku , w tej chwili jestem w 17tyg ciąży ale niestety torbiel sie nie zmniejsza , dostalam skierowanie do szpitala na zabieg usunięcia laparoskopowo ☹bardzo się boję o dziecko aby nie było powikłań
ojej to już spora. Ale lekarz wie co robi. Kiedy masz iść do szpitala?
 
reklama
Dziewczyny, zaszła ktoras w ciaze maja torbiel ? Albo znacie takie przypadki?
chyba torbiel nie wypływa na ciążę. Wiem ze są różne rodzaje. No te csynnosciowe mogą pojawiać się do cykl i po miesiączce znikać. Są tes jakieś groźne gdzie oznacza się marker nowotworowy. Ale to lekarz nowi na wizycie z jaka torbieka mamy do czynienia
 
chyba torbiel nie wypływa na ciążę. Wiem ze są różne rodzaje. No te csynnosciowe mogą pojawiać się do cykl i po miesiączce znikać. Są tes jakieś groźne gdzie oznacza się marker nowotworowy. Ale to lekarz nowi na wizycie z jaka torbieka mamy do czynienia

Ja jutro ide na kontrol, bylam tydzien temu, ale w sumie nic takiego nie powiedziala. Wiem, ze ta torbiel pojawiła mi się od samej owu.
 
Ja jutro ide na kontrol, bylam tydzien temu, ale w sumie nic takiego nie powiedziala. Wiem, ze ta torbiel pojawiła mi się od samej owu.
Ja zaszłam w ciążę mając torbiel ale oczywiście wpłynęła ona na mój cykl który był nieregularny. Teoretycznie nie powinnam być w ciąży bo 4 dni po zakończeniu miesiączki dostalam owulacje .
 
reklama
Do góry