reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy negatywne brak okresu

Caro666

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2020
Postów
1 593
Hej w grudniu poronilam , od tego momentu mam okres co 27-28 dni , ost kochałam się z mężem 22 kwietnia , nie wiem kiedy była owulacja , byłam na weekendzie majowym za granicą , 8 maja powinnam dostać okres (28) dnia , wczoraj o 11 robiłam test ale negatywny , plamienia się pojawiły jaka zabarwiony śluz na brązowo a dzisiaj zaczęły mnie dość boleć piersi co się nie zdarza przez okresem ,


Czy ciążę na pewno na tym etapie już mogę wykluczyć czy jakaś nadzieja jest chodź wydaje mi się że jak bym była to test by już dawno wyszedł
 
reklama
Do góry