reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

reklama
reklama
Najlepiej to idź na betę. Chociaż jak dla mnie jeżeli ten. 23 lipca byłby pozytywny i wskazywał cień cienia to na dzień dzisiejszy miałabyś już dwie mocne krechy.

I tak jak dziewczyny pisały. Na podstawie testu że zdjęcia nie da się za wiele powiedzieć, bo zrobiłaś zdjęcie po czasie. A testów się po czasie nie odczytuje. Nie jesteśmy w stanie odnieść się do jego wyniku jaki dał o czasie, bo go wtedy nie widziałyśmy.
 
Ja nie rozumiem tego wyciągania testów z kosza po kilku godzinach i robienia im foto....przecież w instrukcji jasno jest napisane co i jak. Równie dobrze test moglbyć zalany i tego też nie wiemy. Natomiast przez tydzień czasu już dawno autorka miała by zrobione dwie bety.
 
reklama
Jeśli kreska była Różowa to owszem.
Natomiast szczerze? Ostatnio miałam 5 testów pozytywnych właśnie z tej firmy, mimo braku ciąży. Jak masz wątpliwości to idz na betę, ew. Potem do lekarza. Mi tam tak poradziły dziewczyny i właściwie miały racje poniekąd.
 
Do góry