reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
5 Styczeń 2021
Postów
6
Witam. Zrobiłam dzisiaj test ciążowy i nie jestem pewna ale wydaje mi się, ze są na nim dwie kreski. Prosiła bym o potwierdzenie ewentualnie o zaprzeczenie. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 448E282E-E026-469A-BAF2-A876623B117B.jpeg
    448E282E-E026-469A-BAF2-A876623B117B.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 438
  • 18EBF932-AB4C-4B97-AE1B-A725E61BC6D9.jpeg
    18EBF932-AB4C-4B97-AE1B-A725E61BC6D9.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 357
reklama
reklama
Jeśli wynik został odczytany w zalecanym przez producenta czasie (ok. 5min) to moim zdaniem jest pozytywny 🙂

Na opakowaniu, było napisane że do 10min, na początku pojawił się bladzioch a po paru minutach taka właśnie kreska. Wcześniejsze testy które robiłam a robiłam już ich 5 wyszły cienie, cienia które widać gołym okiem
Jutro powtórzę rano kolejny
Dziękuję za odpowiedź ♥️
 
Na opakowaniu, było napisane że do 10min, na początku pojawił się bladzioch a po paru minutach taka właśnie kreska. Wcześniejsze testy które robiłam a robiłam już ich 5 wyszły cienie, cienia które widać gołym okiem
Jutro powtórzę rano kolejny
Dziękuję za odpowiedź ♥️
To chyba nie podlega dyskusji 🥰 ciesz się tym i testuj, a w najbliższym czasie polecam kontrolować poziom i jednocześnie przyrost bety. Powodzenia ❤️
 
To chyba nie podlega dyskusji 🥰 ciesz się tym i testuj, a w najbliższym czasie polecam kontrolować poziom i jednocześnie przyrost bety. Powodzenia ❤️
Mieszkam w Holandii, także beta odpada 🤷
Nie słyszałam by robili betę, musiałabym sprawdzić
Więc pozostało mi tylko testowanie

Dziękuję za odpowiedź ♥️
 
Kochane nie wiem co myśleć.
Cykle przez ostatnie parę miesięcy nie byly idealne.

Wrzesień: 31dni
Październik: 29dni
Listopad: 20 dni
Grudzień: 20dni
Teraz styczeń już 26dzien cyklu, jutro niby miesiączka. Ale na nią się nie zapowiada.
Dzisiaj zrobiłam jeden test, ale kreska pojawiła się taka jak ostatnie zdjęcie co dodałam, ale nie była po 5 minutach nawet dłużej.
Kiedy zrobić najpóźniej test?
Czy najlepiej wtedy kiedy cykl trwał najdłużej?
Zazwyczaj przed okresem miałam tak sucho jak sachara teraz czuję normalnie potop.
Nie wiem co myśleć . Nie chcę się nakręcać. Na betę nie mogę pójść bo mieszkam w Holandii a tutaj ciężko z tym..


Pomocy!
 
reklama
Kochane nie wiem co myśleć.
Cykle przez ostatnie parę miesięcy nie byly idealne.

Wrzesień: 31dni
Październik: 29dni
Listopad: 20 dni
Grudzień: 20dni
Teraz styczeń już 26dzien cyklu, jutro niby miesiączka. Ale na nią się nie zapowiada.
Dzisiaj zrobiłam jeden test, ale kreska pojawiła się taka jak ostatnie zdjęcie co dodałam, ale nie była po 5 minutach nawet dłużej.
Kiedy zrobić najpóźniej test?
Czy najlepiej wtedy kiedy cykl trwał najdłużej?
Zazwyczaj przed okresem miałam tak sucho jak sachara teraz czuję normalnie potop.
Nie wiem co myśleć . Nie chcę się nakręcać. Na betę nie mogę pójść bo mieszkam w Holandii a tutaj ciężko z tym..


Pomocy!
Jeśli kreska była taka jak na ostatnim zdjęciu, tj tym z plusikiem, to test nadal jest pozytywny. Ciężko określić poziom beta HCG za pomocą testu, ponieważ stężenie może być różne w zależności od wielu czynników m.in. ilością wypitych płynów. Kiedy najwcześniej możesz udać się do lekarza? Jak wspomniałaś dzisiaj dopiero 26 dc wiec ja bym spokojnie poczekała jeszcze tydzień, dwa i kierowała się do ginekologa.
 
Do góry