Anulka0207
Zaangażowana w BB
- Dołączył(a)
- 23 Lipiec 2020
- Postów
- 134
Dziewczyny ile dni przed okresem mozna zrobic test? Kupiłam test, ze 6 dni po ewentualnym zapłodnieniu..ale nie wiem,czy lepiej poczekac do 1 dnia miesiaczki?
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Myślę że ta betą nie miała akurat znaczenia, ale przykro mi.To super ,zapytałam bo jak u mnie w 4 tc wyszła taka beta, po 48 h 22 tysiące, to skończyło się zatrzymaniem serduszka w 9tc
Ja robiłam 3/4 dni przed spodziewaną miesiączką.Dziewczyny ile dni przed okresem mozna zrobic test? Kupiłam test, ze 6 dni po ewentualnym zapłodnieniu..ale nie wiem,czy lepiej poczekac do 1 dnia miesiaczki?
6 dni po owu to zdecydowanie za szybko. Zagniezdzenie się odbywa dopoero między 6 a 12dpo więc nie ma szans żeby test coś wykrył. Beta hcg rosnie dopiero po zagniezdzeniu albo w trakcie gdy zagnieżdżanie się zaczyna (teraz nie pamiętam dokładnie). Z testem poczekaj do dnia miesiączki a jak nie masz cierpliwości to chociaż 2-3 dni przed terminem miesiączki zrób betę jeśli masz możliwość. Nie katowalabym się testami bo z nimi różnie bywa. Mogą pokazać kreskę a w ciąży nie będziesz a mogą nie pokazać nic a w ciąży będziesz[emoji2368]Dziewczyny ile dni przed okresem mozna zrobic test? Kupiłam test, ze 6 dni po ewentualnym zapłodnieniu..ale nie wiem,czy lepiej poczekac do 1 dnia miesiaczki?
I okazało się że bliźniaki??Ja robiłam test trzy dni przed miesiączką i miałam mocną drugą kreskę, ale ja od samego początku miałam bardzo duże stężenie bety, w 5 TC ponad 9 tyś, więc podejrzewam, że to dlatego.
Niee haha. A taka beta mogła na to wskazywać ?I okazało się że bliźniaki??