reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy w 7 dniu po spodziewanej miesiączce

Dołączył(a)
10 Czerwiec 2024
Postów
4
Cześć, robiłam wczoraj wieczorem test ciążowy (7 dzień po spodziewanej miesiączce) i wyszedł moim zdaniem negatywny ale mam małe wątpliwości. Paska T nie widać nawet na zdjęciu bo próbowałam jakoś uchwycić ale gołym okiem widać jakiś cień cienia. Dzisiaj rano 2 testy wyszły oba nieważne, nie pojawił się ani jeden pasek. Czy powinnam się martwić? Czy patrząc na to że to już tydzień po spodziewanej miesiączce wyniki nie powinny być jasne?
 
reklama
Z tymi dzisiaj ewidentnie coś było nie tak, na jednym z nich po 10 minutach zaczęły się pojawiać fioletowe plamy. Na drugim totalnie nic. Wszystko robiłam 1:1 jak w ulotce. A co do mojego pytania. 7 dni po spodziewanej miesiączce wyniki są już raczej jednoznaczne czy zdarzają się takie niewidoczne nawet w aparacie cienie?
 
Spodziewana miesiączka w sumie jest mało istotna. Pytanie brzmi kiedy miałaś owulację?
Jeśli ona się przesunęła, to i testy mogą zacząć wychodzić później.
 
Do góry