reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tania Apteka

ja się akurat zaopatruję w aptece internetowej doz.pl i odbieram leki w najbliższej aptece wybranej przeze mnie z listy.
 
reklama
a ja polecam małą aptekę na bolesławieckiej, na przeciwko dolmedu. też mają tańsze szczepionki i leki tańsze w ogóle. tam zawsze robię zakupy.
 
Tani jest Zielony Bluszcz na Oławskiej. Jest tam bardzo dużo ludzi bo mają ceny konkurencyjne. Do tego Interapteka na K. Wielkiego, Lege Artis na Joannitów, warto też zainteresować się Dr Max na Armii Krajowej bo wszystkie Maxy są tanie. Drogie są za to superpharmy chyba że się trafi na jakąś promocję ale szczepionki raczej nie są w promocji ....pozdrawiam
 
Ja też kupuję przez www.doz.pl i odbieram w wybranej przez siebie placówce. Niedrogo jest też w aptekach sieci AMICUS - wiem, że na pewno jedna jest na pl. Kromera i chyba w Magnolii - albo coś pokręciłam z tą Magnolią.
Choć ja szczepionki akurat kupuję w przychodni bo jak porownałam ceny w aptekach juz nawet po uwzględnieniu zniżki to przychodnia wyszła najtaniej.
 
reklama
Hmm jest tego trochę, ale ja akurat zaopatruję się zawsze w leki jak jadę do rodziców w odwiedziny do płocka, tam mam aptekę za grosze na gałczyńskiego i sobie chwalę ze względu na ceny. Dla maluchów kupuję tam tran mollera w dobrej cenie i syropy jak np. bioaron c za ok. 15zł, a normalnie czasem każą sobie płacić nawet o ok dychę więcej. Jak się podliczy to się okazuje, że naprawdę często w wielu aptekach się przepłaca i jak jest czas i możliwość to lepiej poszukać/poczekać i kupić tam gdzie faktycznie jest tanio.
 
Do góry