reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

reklama
Tak z owu nie miałam nigdy problemów a dieta nie jem pieczywa w ogóle, kasze makarony tylko aldente I bardzo ograniczone. Jem owoce oprócz winogron i bananow, warzywa oprócz ziemniakow. Mięso I nabiał pod każda postacią. I ważna zasada jak mi moja diabetolog powiedziała to że jak jem owoce to żebym zjadła coś tłustego żeby nie było od razu wyrzutu insuliny tylko się to spowolniło. Dlatego najczęściej owoce jem z jogurtem naturalnym, kefirem lub maślanką. Do obiadów mięso/ryba z masą sałatek/ surówek. W lipcu idę sprawdzić czy jestt poprawa[emoji5]
 
Tak z owu nie miałam nigdy problemów a dieta nie jem pieczywa w ogóle, kasze makarony tylko aldente I bardzo ograniczone. Jem owoce oprócz winogron i bananow, warzywa oprócz ziemniakow. Mięso I nabiał pod każda postacią. I ważna zasada jak mi moja diabetolog powiedziała to że jak jem owoce to żebym zjadła coś tłustego żeby nie było od razu wyrzutu insuliny tylko się to spowolniło. Dlatego najczęściej owoce jem z jogurtem naturalnym, kefirem lub maślanką. Do obiadów mięso/ryba z masą sałatek/ surówek. W lipcu idę sprawdzić czy jestt poprawa[emoji5]
Kurde to moja dieta stanowi przeciwieństwo [emoji23] może to tu tkwi problem w takim razie...
 
Hej Dziewczyny :-) byłam u naprotechnologa. Na wizytę czekałam ponad 2 mies wiec nie chciałam żeby przepadła. Potwierdził hiperandrogenizm. Oprócz tego wszystko jest ok. Mam potężne dawki witaminy D plus dieta z niskim ig. Mąż dostał tez zalecenia na poprawe morfologii plemnika. Zobaczymy. Swoją drogą fajne doświadczenie. Pisze, bo może ktoś się skusi. Pozdrawiam Was :-)
 
Hej Dziewczyny :-) byłam u naprotechnologa. Na wizytę czekałam ponad 2 mies wiec nie chciałam żeby przepadła. Potwierdził hiperandrogenizm. Oprócz tego wszystko jest ok. Mam potężne dawki witaminy D plus dieta z niskim ig. Mąż dostał tez zalecenia na poprawe morfologii plemnika. Zobaczymy. Swoją drogą fajne doświadczenie. Pisze, bo może ktoś się skusi. Pozdrawiam Was :-)
Hej Aga, jak wygląda taka wizyta? Co on robi? W sensie lekarz :D
 
Hej :-) podobnie jak u gina. Tylko wywiad bardzo szczegółowy potem usg, wytłumaczy Ci jak prowadzić zapiski dot temp i śluzu. Wybierzecie metodę i za 3 mies z wykresami na ustalenie co jest zle i dlaczego. Potem leczenie
 
Hej :-) podobnie jak u gina. Tylko wywiad bardzo szczegółowy potem usg, wytłumaczy Ci jak prowadzić zapiski dot temp i śluzu. Wybierzecie metodę i za 3 mies z wykresami na ustalenie co jest zle i dlaczego. Potem leczenie
Spoko, czyli to nie żadne wróżenie z fusów tylko normalnie usg i tak dalej. To może faktycznie jak leczenie które mi od przyszłego cyklu wdroży nie przyniesie rezultatu do jesieni to się przejdę
 
Warto bo traktują człowieka jako jednostkę a nie masę do przepisanie tych samych leków...jak klej Konrada na wszystko się nada. Wnioski co Ci jest wysuwa z 3 mies zapisow
 
Hej dziewczyny...jest tutaj jeszcze któraś? Ja po małym zawirowaniu wreszcie wróciłam do normalności...
 
reklama
Do góry