reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak rośniemy,czyli nasze brzuszki :)

reklama
Wow Bozienka wszystkie kg poszły w brzuszek, nie widać aby gdzie indziej było Ciebie za dużo.
Też jestem w 27 tygodniu. Pokazałabym swój ale przy tej przeprowadzce nie wiem gdzie mam kabelek do telefonu :zawstydzona/y:
 
Bettina a z tel nie dasz rade dodać ;-) poszło w brzuszek i cycki ale boję się że lekarz wkoncu powie dość tycia a ja nie jem dużo na początku yo jadłam jak opentana a od dłuższego czasu mniej jem bo chyba mi się żołądek zmniejszył ;-)
 
Już kabelek zlokalizowałam więc niedługo zrobię na pewno jakieś zdjęcie, w końcu trzeba uwiecznić rozpoczęcie 7 miesiąca i III trymestru :-D
 
reklama
A mi chyba znów sporo urósl..coraz ciężej mi:(
 

Załączniki

  • 1445982002531.jpg
    1445982002531.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 107
  • 1445982020176.jpg
    1445982020176.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 115
Do góry