reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak rośniemy,czyli nasze brzuszki :)

reklama
Niedawno malysmy małe fasolki a teraz dzieciaczki widoczne gołym okiem patrząc na brzuszki! U mnie 6 kilo na plusie ale coś czuje,ze za szybko tyje ostatnio. A moze i to normalne.
 
Madisoni, kurde, jestem fanką Twojego brzuszka :)) Należysz, szczęściaro, do grupy kobiet, które super wyglądają w ciąży. Od samego początku rośnie Ci wszystko superproporcjonalnie!

ha, i okazuje się, że tylko mi cycki nie urosły praktycznie w ogóle? trochę pełniejsze są, fakt, ale w staniki wchodzę ciągle w te same :/
 
Oj ale tu piękne widoki!!! :-)


Betula nic się nie martw. Moje cycki nawet nie zrobiły się nabrzmiałe, także luzik. Wcale nie muszą rosnąć. ;-)


Carolajna brzuszek rośnie, aż miło :tak: Ciężko mi powiedzieć, czy dużo tyjesz, ale wydaje mi się,że nie widać tego wcale po Tobie :-)


Anit u mnie nadal są głosy niedowierzania. Ale to dlatego,że ja nigdy szczuplutka nie byłam i chyba też dobrze się maskuję :-p


Natka piękna piłeczka :-)


Bozienko
u mnie waga wciąż -3kg od początku. :happy:


Aschlee
ale ślicznie poszedł w górę! Cudny! :-)


Madisoni oj podrósł solidnie, ale nadal jest zgrabniutki :-)


Demolko ja uwielbiam Twój brzuszek! Dawaj fotkę :-)
 
Dziewczyny w tyg wrzucę fotkę jak już będę u siebie bo tu mam problem z netem. Ale dzisiaj jechałam do kumpeli i w wiosce obok kupiłam ciacha a kumpel do mnie że mi w dupe pójdzie to się śmiałam że w końcu w 6m-cu w coś musi pójść hehehe przepraszał jak cholercia bo nie wiedział hehe
 
reklama
27 tygodni i na plusie 14 kg :-( gdzie to poszło ja się pytam
 

Załączniki

  • 1445884337572.jpg
    1445884337572.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 66
  • 1445884348283.jpg
    1445884348283.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 93
Do góry