reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak rośniemy,czyli nasze brzuszki :)

Madisoni mój też mały ;) ja w dwóch ciażach też się bałam, że skora popęka. Znajoma poleciła masowanie skóry brzucha ta szorstka strona gabki, takie hartowanie. Nie miałam ani jednego rozstepu, wiec skteczne. Ale trzeba uważać, aby nie za mocno
 
reklama
W pierwszej ciąży smarowałam brzuch i piersi Fissanem i jedynie po porodzie pojawiły się rozstępy na piersiach. Dostałam takiego nawału pokarmu, że w ciągu paru dni piersi miałam większe o 2 rozmiary. Teraz smaruję Mustelą, więc zobaczymy. Fakt jest taki, że mam skłonności do rozstępów. Moja mama ma brzuch pocięty aż nad pępek.
 
Mustela ponoć jest dobra. Coś w tym jest moja mama nie miała rostepow, wiec skłonności do powstawania rozstepow mogą być też rodzinne.
Ja ważę teraz 44, 5 kg czyli 1 kg przybralam :) mam nadzieję że po ciazy zostanie mi tak z 49 kg bo przed ciążą mialam bardzo problemy z przytyciem.. :(
 
Może po tej ciazy nie będę takim chuderlakiem ;) powiem szczerze, że czasem jak gdzies szlismy było mi wstyd za ta wagę. Nie wiem od czego to zależy, bo przytyc za chiny nie mogłam
 
Hehe kati, ja też nigdy nie mogłam przytyć aż poszłam do biurowej pracy i co chwilę ciasteczka, drożdżówki i tak 7 kg tam przytylam :-)
Co do rozstępów to albo się ma predyspozycje albo nie, pewnie że zawsze lepiej jest nawilzać skórę i mieć czyste sumienie, że się zrobiło co się dało. To samo jest ze zmarszczkami.
 
reklama
Do góry