reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak rośniemy,czyli nasze brzuszki :)

A to mój domek, bez ubrania i w nocnym wdzianku ;-) DSC_0456.jpgDSC_0457.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0456.jpg
    DSC_0456.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 173
  • DSC_0457.jpg
    DSC_0457.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 174
reklama
Bozienka, piękny mały zgrabny brzuszek :)

margaritka, Ty już masz fajnie widoczną ciążę, możesz spokojnie chodzić do kasy uprzywilejowanej w markecie :)

super brzuszki
 
Margerita Ty już jak w bardziej zaawansowanej ciąży, to Twoja pierwsza ciąża czy kolejna, bo słyszałam , ze kolejne szybciej brzuszek widać. U mnie nawet cień cienia brzucha a już bym chciała go mieć chociaż ciut:-(
 
Właśnie to jest pierwsza moja ciąża i jestem trochę zaskoczona, ale jak poczytałam to u każdego inaczej rośnie, Bozienka też już ma ładny domek :-)
 
Bozienka w uk wyznaczają termin porodu na tym usg genetycznym ok 13 tc. Do tego momentu wszystkie dzieci rozwijają się tym samym tempem. Potem pomimo, że pomiary będą wskazywać ciągle na inne terminy, u nas liczy się wciąż ten pierwszy. Także zapytaj lekarza najlepiej :-)

Margarita no kochana....piękności :-) Aż Ci zazdroszczę troszkę :-p
 
reklama
Do góry