reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak rośniemy,czyli nasze brzuszki :)

reklama
eeee carolajna ja rodzilam syna 3,5 kg bez wiekszych problemow z 2 szwami na wselki wypadek zebym nie pelka dalej nie bylo tak zle gorzej wspominam skurcze tego toooo sie obawiam najbardziej ja nienawidze jak cos mnie boli a zwlaszcza zab i brzuch ........
 
Ja sie czuje jak hipopotan a to dopiero polowa.19+1
 

Załączniki

  • 1441882381441.jpg
    1441882381441.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 75
Ale piekne brzuszki.
Ja wczoraj wypalilam u dentysty tak na wszelki wypadek i w zasadzie z przyzwyczajenia ze w ciazy jestem zeby nie podala czegos niedozwolonego a ta do mnie ze widac na pierwszy rzut oka i ze 7 miesiac ciezko nie zauwazyc.Dodala mi dwa miechy ale fajnie by bylo gdyby byl juz 7 hihi wcale bym sie nie obrazila.

U mnie tez maly problem z zakladaniem butow na korytarz juz wczoraj krzeselko wynioslam :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry