reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak rośniemy,czyli nasze brzuszki :)

reklama
Moje maleństwo uwielbia lewą stronę brzuszka, i nawet można to uchwycić na zdjęciu :-)
Sory za skarpeciory, ale jestem zmarźlak
 

Załączniki

  • 1441689218512.jpg
    1441689218512.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Carolajna haha ja tylko napisałam co przeczytałam podobno pierwsze kopniaki po lewej stronie oznaczają chłopca ale czy to się sprawdza to Ci nie powiem pamiętam ze syn tez po lewej stronie bardziej siedział córa po prawej a np kopniaczki teraz dostaje na środku ;-) albo właśnie po lewej stronie ;-) hehe wsumie tak samo jak z kształtem brzucha i smakami jedzeniowymi ;-) Umnie jak narazie i kształt i kopniaki i zachcianki wskazują chłopca hehe żeby się jednak nie okazało ze będzie Viktoria ;-)
 
Do góry