reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak rośniemy,czyli nasze brzuszki :)

reklama
Carola Ty masz piękny brzuszek a sukienka jak na Ciebie szyta, jakbym stanęła obok dopiero bym kulała z mojego hehe
Dzięki dziewczyny ja długo pracowałam nad swoim ciałem, w pracy 3-4h chodzenia po mieście a nie potrafie wolno więc mam nadzieję że kiedyś uda się wrócić do figury ale to nie jest najważniejsze:)
Choco czekamy:)
 
Demolka ja też mam nadzieję, że wrócę do formy szybko a nawet schudnę.

Dzięki, powiem Ci, że te ciążowe ubranka są extra. Tą mąż mi kupił. A ja zamówiłam sobie 2 w różnym kolorze za niecałe 40 zł sztuka, mam już jedną (kupiona na wigilię, pomyłkowo ciążowa) i bosko się nosi.
 
Dziewczyny piękne te Wasze brzuszki. Mnie wyrzuciło w zeszłym tyg. :tak:Zdjęcie wstawię później, bo szczerze to jeszcze nie mam żadnego z brzuszkiem a to dlatego że ja bardzo nie lubię zdjęć i zawsze stoję z drugiej strony obiektywu.
 
reklama
Mój 17 tydz.
 

Załączniki

  • 2015-09-01 23.09.47.jpg
    2015-09-01 23.09.47.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 70
Do góry