reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukasz sasiadow w Irlandii ?? Zajrzyj tu, moze jest ktos z Twojej okolicy :)

reklama
Witam,ja tez mieszkam w greystones a w zasadzie na charleslandzie wraz moja trzyletnia coreczka i mezem.ja tez myslalam ze nikogo nie znajde na tym watku z greystones ale jednak jest.mam nadzieje ze sie spodkamy i grono mam z greystones sie powiekszy.pozdrawiam
 
Witajcie!! od tygodnia jestem mama przesłodkiej dziewczynki :) Od niedawna mieszkamy w Newbridge i prawie nikogo tu jeszcze nie znamy :-( Może znajdą sie mamusie z Newbridge lub okolic chętne na spotkania, spacerki z naszymi pociechami i ploteczki?

Pozdrawiam serdecznie :-D

Iwona
 
hej,
ja mieszkam niedaleko Belfastu (Bangor w Co Down)i chetnie nawiaze kontakt z mamami z tych okolic .
Moja corcia ma 9 lat i spodziewam sie drugiego dziiecka .

pozdrawiam
 
Wiam babeczki!!!;-)
Ja mieszkam niedaleko Derry a dokladnie na Strathfoyle z mezulkiem i corcia.Z mila checia popisze z dziewczynami z moich okolic, a moze i na kawke sie umowimy!!!:tak:Pozdrawiam:happy::happy::happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Siemanko niunia12a :-),kochana to moze kiedys sie spotkamy na jakiejs kawce !!!POZDROWIENIA:happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry