reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Bluetooth mieszkam niedaleko S Hohenzollerndamm wiec do Arkad nie chodze- za daleko mam, ale jak juz sie rozpakuje to jestem otwarta na spotkania z innymi mamami:-)
bardzo polecam MLK własnie dzis mnie wypisali, musiałam pojsc na diagnostyke (za wysokie cisnienie). Super pielegniarki i połozne. Lekarze tez bardzo wporzadku- jeszcze chyba zaden lekarz nie poswiecił mi tyle czasu co ten lekarz w MLK. Naprawde jestem zadowolona:-D
Bluetooth a jak to wyglada z tym babyschwimmen??? Czytałam własnie w KIDS GO o tym, bo tez chciałabym pozniej na cos takiego pojsc i nie ukrywam ze do MLK miałabym rzut beretem:-) Jak to wyglada finansowo?? No i dziecko musi miec 3miesiace?? Dobrze wyczytałam???
Eliza chwal sie mieszkankiem, albo chociaz napisz w jakich rejonach znalezliscie;-)

Milego wieczorku:-D
 
reklama
jeszcze jest w trakcie remontu,ale do niedzieli facet ma skonczyc Polak je remontuje straszy gosc,ktory 20lat juz pracuje u wlasciciela tego bloku :) bardzo nas polubil;-)
 
na86 to faktycznie do Arcad Ci nie podrodze ale to oznacza ze mieszkasz dokladnie tam, gdzie ja 4 lata temu. Mieszkalam na Orber str w bloku obok przedszkola. A Ty gdzie mieszkasz?Teraz znowu bedziemy szukac mieszkania i nie ukrywam ze chcialabym wrocic w te rejony wiec kto wie, moze bedziemy niedlugo sasiadkami :-D
Co do babyschwimmen to po urodzeniu dziecka trzeba zadzwonic do MLK na oddzial fizjoterapii tu masz link Martin-Luther-Krankenhaus: Angebote
Mozesz tez znalezc szczegolowe ulotki na ten temat w budynku szpitala gdzie znajduje sie basen.Kurs kosztuje 110 euro i zajecia odbywaja sie raz w tygodniu 10x 45 minut . Im wczesniej zadzwonisz i zapiszesz swoje dziecko na kurs tym wieksza szansa ze sie dostanie. Poniewaz tworza grupy o okreslonej ilosci dzieci i terminy zajec sa sztywno z gory ustalone.Dzieci przyjmowane sa w wieku od ok.3,5 miesiaca do 5 miesiecy bo wazne jest aby niemowlak zaczal plywac najpozniej do 6 miesiaca zycia gdyz wtedy pamieta jeszcze zycie w brzuchu i nie ma takich oporow przed woda. Ja jestem bardzo zadzowolona z tego kursu i bedziemy chodzic z Lenka na kolejny jak ten sie skonczy.Co prawda nie mam rzutu beretem do MLK ale samochodem nie mam daleko wiec jest ok :-)
eliza widze ze jednak chcecie mieszkac niedaleko tesciowej :-D
 
Blue mieszkam na Hohenzollerndamm:-) wiec troszke gdzie indziej:-D moj blok jest zaraz obok Flinsberger Platz:-)a powiedz ilu pokojowego mieszkania szukacie??? zaraz obok mnie jest 2,5pokoja do wynajecia, wiem ze maja tez 3pokojowe i chyba 4pokojowe do wynajecia. Spóldzielnia nazywa sie ERNST G. HACHMANN GMBH.
 
na86 czesto chodzilismy na spacery obok Twojego bloku :-) Patrzylam na ich stronie i niestety nie znalazlam nic interesujacego. Nie bedzie nam latwo znalezc mieszkanie naszych marzen bo mamy sporo wymagan dlatego zaczynamy juz teraz zeby do konca lata cos znalezc :-)
eliza ale jak bedziecie blisko niej mieszkac to nie bedzie to samo jakbyscie mieszkali z nia? Ja za zadne skarby swiata nie przeprowadze sie blisko tesciowej. Chociaz dosyc dobrze sie nam zyje wiem ze ciagle by cos wymyslala zebysmy byli u niej albo ona u nas. Nie cierpie tego...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry