reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

ma najpierw sie przeprowadzalismy, oboje pracowalismy, ze wzgledu na moja ciaze która troszke sie skomplikowała musiałam przestac pracowac i wtedy poszlismy po pomoc do jc. Na dwójke przysługiwało nam 444euro dopłaty, a nasze mieszkanie kosztuje 580euro wic teraz nam dopłacaja 444 a potem jak juz dziecko sie urodzi dopłaca 540... poza tym moj maz pracuje i ma jakies tam dochody. Na JC jestesmy dopiero od grudnia wiec moze dlatego to tak wyglada
 
reklama
Witajcie

Jestem Kamila.. Dlugo sie zastanawialam czy sie tu odezwac bo nasze ciagle plany wyjazdu do Niemiec spelzaly na niczym... Teraz gdy maz dostal stala prace niedlugo i my dolaczymy do niego.. Ale mysle ze kolo lipca sierpnia powinnismy byc. Chcialabym zeby synek zaczal przedszkole z nowym rokiem mam nadzieje ze sie uda:)

Widze ze piszecie o mieszkaniach coprawda u mnie to maz zalatwi za jakies 2 miesiace ale chcialam xapytac oco chodzi z tym warm i kalt.. Przy ogladaniu po stronach sie z tym spotkalam i nie wiem:(

My bedziemy mieszkali w Dingolfingu wiec tam nie drogie te mieszkania...
 
na86 ja juz w minden mialam pomoc i pensje z pracy,bo do konca roku musieli mi placic,ale przeboje z nimi mielismy....

kochane a macie jakiegos giina na Steglitz
 
kochane trzymajcie kciuki chyba znalezlismy mieszkanko w poniedzialek bedzie gosciu do ktorego to nalezy i ma nam dac juz papiery do biura...ale jeszcze sie nie ciesze dopoki ich nie dostaniemy.Mieszkanko naprawde sliczne i wlasnie koncza w nim remont,kuchnia odpicowana ,jest juz lodowka,pralka i zmywarka;-) pokoje swietne,mieszkanko jasne i tylko 440warm:tak::szok::-D
 
Eliza pokaz mieszkanie!! dawaj linka :) gdzie w koncu to mieszkanko?

Kamila witaj:)

U nas dzis padal snieg :))) teraz swieci piekne sloneczko :) ja mam zamiar dzis wybyc na zakupy... ale to jak mloda odbiore z kita...teraz kawa i mandarynki :)))
 
reklama
eliza gratuluje i mam nadzieje ze faktycznie dostaniecie to mieszkanie. Gdzie dokladnie to mieszkanie?
na86 jesli mieszkasz na Wilmersdorfie to rzut beretem ode mnie. Czesto chodze z Lenka na zakupy do Arcad :-) wiec moze sie kiedys tam spotkamy na kawe.
Ja w MLK chodzilam na aquafitness dla ciezarowek i teraz chodze z Lenka na babyschwimmen i jestem bardzo zadowolona. Bylismy tez przed porodem tam na Infoabend ale dla mnie to jest za maly szpital i jak cos z dzieckiem jest nie tak to wyworza takiego malucha do innego szpitala wiec z tego powodu sie nie zdecydowalismy ale ogolnie mily szpital.
kamilka witaj i powodzenia w szukaniu mieszkania i przeprowadzce.
 
Do góry