reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Patrycja warm...juz ogladalismy sporo wypisalismy papiery,ale chetnych mnostwo....wiec nadal szukamy juz obojetnie gdzie nawet na Lankwitz
 
reklama
Eliza ciezko wam bedzie cos znalezc w tych dzielnicach (zachod) do 540warm, wiem bo sama niedawno to przerabiałam:-) nam sie niestety nieudało i wzielismy troszke drozsze mieszkanie 580warm:-) a mieszkamy na wilmersdorfie:-D a niewiem czy wiesz, ale jesli chcecie zeby wam JC płacił to teraz póki jestescie we dwójke to musiscie szukac mieszkania do 444warm, dopiero potem jak dziecko sie urodzi to mozecie zmienic na drozsze:baffled: niestety takie to po... jest:no: jakbys miała jakies pytania to dawaj smiało:-D
 
na86 no wlasnie my juz sie dowiadywalismy i jb nam powiedzieli,ze do 540euro mamy szukac tyle nam zaplaca plus kaucje oczywiscie:tak: i nie dopiero jak sie dziecko urodzi:tak: szukamy juz obojetnie gdzie oby isc na swoje:tak: nawet w jb kazali mi napisac podanie o kase na wyprawke;-)
 
eliza nam JC dopłaca teraz 444 i kazali zamienic mieszkanie, ale ze my mieszkamy tutaj dopiero od pazdziernika to odpuscili ale nie dopłacaja całosci, po moim porodzie beda dopłacac 540 z tym ze tez zaznaczyli ze mamy szukac tanszego mieszkania bo obecne kosztuje 580.
 
na86 my mieszkamy w Niemczech od maja i pracowalismy do konca grudnia bo nie przedluzyli mi umowy bo jestem w ciazy...ale od razu kazali nam szukac za 540:tak: bbez gadania:tak: no i mamy sporo dzis szukalismy caly dzien:tak: jutro dzwonimy:-D
 
reklama
na86 to czemu tak malo wam doplacaja?nam z miejsca kazali szukac do 540 i od razu nam powiedzieli,ze kaucja mamy sie nie przejmowac bo oni placa....jutro idziemy juz z wypelnionymi papierami,bo wczesniej juz mielismy pomoc tyle,ze w Minden
 
Do góry