reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

No to jeszcze cos i uciekam bo mnie pogonicie :-D:-D
 

Załączniki

  • 037.jpg
    037.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 25
  • 043.jpg
    043.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 29
  • 032.jpg
    032.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 25
  • 057.jpg
    057.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 26
  • 004.jpg
    004.jpg
    49,9 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Witam po powrocie z Holandi ,naklepalam sie cala teczke z przyjaciolka ,bylo milo i kontrolnie.
Brakowalo na winka.Ale psiapsolka solidarna tez pila wode:-)
Bylysmy na roznych placach zabaw ,parkach itp.
Moje dzieci swietnie sie dogaduja sie z jej corkami.Ani razu nie bylo zgrzytow.I kompletnie nie maja problemu z dogadaniem.Mimo ze nie mowia wspolnym jezykiem.Troche po polsku ,a reszta mieszana.
Milo bylo .Ale do kolejnego wyjazdu w sierpniu kupe czasu.Mam nadzieje ze mi lekarka pozwoli.
 
Hej my po komuni :-):-) bylo spoko :tak:

Karolina to fajnie ze wypad byl udany i ze dzieci maja wspolny jezyk :happy2::happy2:

Gabinia :szok::szok: niezly brzuszek ;-):-)
co do sprawy wspolczuje..ten twoj ex musi byc niezle poje...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
to co z waszym wyjazdem wiadomo cos wiecej czy narazie lipa??

Pati gdzie sie podziewasz??

kurde szkoda ze jutro poniedzialek....

dobranoc ....:-):-)
 
witajcie po dlugiej nieobecnosci
PATRYCJA-jak zwykle szaleje(zakupy,imprezki i urlop)-ale tak trzymaj jak tylko mozesz to korzystaj:-)
MADZIA27-super fotki-wypad sie udal i humorki dopisywaly:;-)
GABINIA-suepr mega brzuszek(jak ty dajesz rade go nosic:-) )
KAROLINA1978,BLUETOOTH,GABINIA-szczesliwego rozwiazania(najwazniejsze jest zdrowko)
A u nas...
Mamy juz ten procesor mowy na operowanym uszku-teraz trzeba bardzo uwazac zeby Laura tego nie wyciagala i nie pourywala kabelkow.
Ale najwazniejsze ze widac efekty:-)
Laura slysza samochody,samoloty,wode jak leci z kranu,telefon i dzwonek do drzwi.nawet jak gotuje wode i czajnik pstryknie to ona slyszy ten pstryk:-)
Reaguje na imie-i to sa te piekne momenty w ktorych zapomina sie o chorobie i cieszy efektami.
Kupilam basenik do ogrodu i mala w nim szaleje-i niestety nie slyszy tej pluskajacej wody bo sprzety trzab sciagac(musza omijac wode duzymi krokami:-) )
Ale najwazniejsze jest to za bedzie mogla normalnie mowic!!!!!!!!!!
 
Madzia super fotki-fajowo tam :) musimy raz sie tez wybrac :) a moze jakis raz zlot tam urzadzimy? :))))

Tokareczek-piekna ta Twoja pociecha...cisze sie bardzo ze co raz lepiej u Was :) usciski :)))

Karolina widze tez daje czadu -a jakze -trzeba kozystac :))))))

Gabinia niezly bebenek dzwigasz:))))))) a te gumki to teraz bardzo na czesie :-D

Nam weekend sie udal... w piatek wyjechalismy...w sobote zrobilam zakupy,grill,troche alkoholu,dzieciaki brudne i szczesliwe,pogoda az za mocno dopisala...bylo 35 stopni :-D wieczorem jeszcze nas znajomi do siebie zaprosili wiec troche poszalelismy jeszcze u nich w domu...

Laski co Wy na to zebysmy sobie tu zrobily watek zamkniety na fotki? itp.

za 9 dni urlop :)))))
jak sie ciesze

aaaaaa i moja tesciowa kupuje sobie nowa corse i mi sprzedala narazie swoja ...co prawda ma 10 lat juz ale stan idealny...tylko 63 tysiace przejechane...i o dwa tysiace taniej mi ja sprzedala niz normalnie takie chodza...wiec narazie smigam tym pyrtasem a potem bede kupowala ten nowy model :) tak sie trafilo wiec zostawiamy :) okazja i tyle :) musze tylko sobie pokrowce sprawic nowe bo te-hahahahahahha no coment :-D
 
Czesc dziewczyny!
tokareczka super ze wreszcie wszystko sie uklada i ze taka szczesliwa jestes. Trzymam kciuki zeby dalej wszystko tak sie ukladalo.
Gabinia no brzuchol to masz konkretny. Na pewno tam tylko jeden maluch mieszka? ;-)
Jak z Twoim przyjazdem do Berlina?
madzia super fotki jak zwykle no i wycieczka tez wyglada na super udana.
Ja sie ostatnio mecze z popuchnietymi i obolalymi stopami no i moja niunia musiala juz sporo urosnac bo ciazy mi w brzuchu juz tak bardzo, ze na sama mysl o tym, ze jeszcze 3 miesiace i pewnie kilka kilo wiecej az mi sie slabo robi :baffled:
pati wrzucaj fotke Twojej nowej bryki :-D
Milego dnia!
 
Hej ale smali...

Tokareczek ciesze sie ze z mala lepiej :-):-) sliczna jest :tak::tak:

Pati jak zwykle standard szalala w wekend :-D ale to dobrze..:tak:
fajnie ze interesik udany ubilas z tesciowka haha :happy2:

Pati co do zlotu fajny pomysl :tak::tak: mozemy kiedys sie umowic do parku :tak:
tylko kolejki masakryczne na karuzele :wściekła/y::wściekła/y:...

a co do galeri zamknietej mozna by zrobic wiec pati dzialaj :-D:tak: twoj pomysl haha..

milego dnia !!
 
reklama
heeej

dzięki za "miłe" słowa o moim balonie :-D:-D:-D jest baaaardzo ciężko z nim chodzić a nawet spac :baffled:

a co do mojego wyjazdu to na razie odpuszczam nawet jak 24 czerwca dostane zgodę ( a w miedzyczasie 20 czerwca jeszcze psycholog sądowy ma najstarszego przebadać .... co on ma do powiedzenia ... porażka normalnie ) ale nie boję się :)

wynajęliśmy mieszkanie w żarach i szkołę załatwiłam dzieciakom.... tam trochę dopocznę potem zobaczymy
muszę spokojnie doczekać porodu a potem odetchnąć po nim .... jakoś to bedzie reszta się okarze :)
 
Do góry