reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Dziewczyny, które ostatnimi czasy rodziły w Madurowiczu!
Możecie mi przybliżyć, jak obecnie wyglądają tam warunki odnośnie odwiedzin po porodzie, obecności Tatusiów, a także rzeczy dla Maluszków oraz Mam, które trzeba mieć, a które daje szpital? Np. ciuszki, pieluszki, laktatory ewentualnie, podkłady poporodowe, mat podkładowych na pościel itp. A jak z wymianą brudnej pościeli?
No ogólnie taka poporodowa opieka położnic jak wygląda?
Dzięki z góry za informacje :happy: Pozdrawiam!
 
reklama
Dziewczyny, które ostatnimi czasy rodziły w Madurowiczu!
Możecie mi przybliżyć, jak obecnie wyglądają tam warunki odnośnie odwiedzin po porodzie, obecności Tatusiów, a także rzeczy dla Maluszków oraz Mam, które trzeba mieć, a które daje szpital? Np. ciuszki, pieluszki, laktatory ewentualnie, podkłady poporodowe, mat podkładowych na pościel itp. A jak z wymianą brudnej pościeli?
No ogólnie taka poporodowa opieka położnic jak wygląda?
Dzięki z góry za informacje :happy: Pozdrawiam!

cypisia pare stron wczesniej juz pisalysmy o tym wszystkim. Odwiedziny sa bodajrze od 13 do 19, tatus jesli chce moze byc z toba od rozpoczecia porodu, wychodzi tylko kiedy cie badaja, jesli niemasz swoich rzeczy to szpital daje dziecku, ale sa one juz tak sciochrane ze lepiej wziasc swoje, napewno trzeba miec swoje chusteczki dla malenstwa pieluchy sa ale i tak warto wziasc zapas u mnie szly jak woda, laktatorow brak, podklady byly juz na izbie przyjec, sa na porodowce i na sali, maty sa jak sie zbrudzi to prosisz o wymiane, to samo jak pobrudzisz posciel, musisz zawolac salowa wtedy wymieni. A opieka poloznic jak wyglada??? Hehe chyba jak we wszystkich szpitalach, nikt nad toba nie bedzie skakal bo jest duzo mam a malo pielegniarek, jak juz pisalam wczesniej na porodowce polozne i lekarze pierwsza klasa na dole juz troche gorzej ale da sie przezyc. to w sumie tylko pare dni;-)
 
Ale swojej poloznej?? Czy poprostu poloznej ktora ma akurat dyzur?? Z tego co wiem to w madurowiczu nie mozna miec swojej poloznej, i pierwsze slysze zeby placilo sie poloznej ktora z nami rodzila...Ja nic nie placilam , nic nie dalam a pomogla mi super. Przeciez nie place pani w sklepie za mila obsluge, to przeciez jej praca...to samo sie ma do polozych

Raczej chodziło mi o swoją i wiem, że w niektorych szpitalach można mieć dlatego pytałam czy ktos sie orientuje w cenach. Dzieki za informacje co do Madurowicza
 
CZy któraś z mam może mi polecić pediatrę z NFZ:eek:. Poszukuję pilnie dobrego lekarza, który zna się na tym co robi i potrafi odpowiedzieć na proste pytania, bo nasz obecny potrafi tylko podpisać się w karcie po szczepieniu, na szczepieniach zresztą też nie bardzo się zna:wściekła/y::wściekła/y:
 
lilac- - ja zapisałam się do poradni na próchnika (nazwy poszukaj w necie bo niepamietam) i tam jest dr Woicka. mnie zadowala chociaż ciale ma problem że mała za malo przybiera na wadze, czym mnie potwornie stresuje, a mała przybiera w normie... jest chyba zwolenniczką mieszanek. możesz sprawdzić babka jest w porządku jeszcze nie miałam pretensji czy kłopotów, ale Zuzka ma dopiero 2 miesiace - więc wiele ie wiem...:-p
 
lilac- - ja zapisałam się do poradni na próchnika (nazwy poszukaj w necie bo niepamietam) i tam jest dr Woicka. mnie zadowala chociaż ciale ma problem że mała za malo przybiera na wadze, czym mnie potwornie stresuje, a mała przybiera w normie... jest chyba zwolenniczką mieszanek. możesz sprawdzić babka jest w porządku jeszcze nie miałam pretensji czy kłopotów, ale Zuzka ma dopiero 2 miesiace - więc wiele ie wiem...:-p


Jeśli chodzi o Próchnika 11 to chyba te same klimaty, co tam gdzie teraz jesteśmy.
Byłam tam ostatnio z małym na kontroli u dermatologa i fakt przyjęli mnie od razu i bez kolejki:szok::szok::szok::tak:, ale pani dr wystawiła diagnozę i przepisała lek do smarowania choć nie obejrzała problemu a ja nie skończyłam mówić:baffled::szok::confused2:. To się nazywa specjalista. Już intuicyjnie wiedziała. A maść i tak nie pomaga:-(, stąd może mój sceptycyzm.
 
reklama
"Olaolatm" - bardzo Cię proszę o adres i nazwę tego szpitala w Piotrkowie Trybunalskim.
Drogie Panie - Pomóżcie!
Jestem w 26 tyg. ciąży i za miesiąc czeka mnie przeprowadzka do Piotrkowa, a co za tym idzie zmiana lekarza prowadzącego i wogóle wszystkich planów związanych z porodem. Jestem tym faktem przerażona. Bardzo proszę o namiary na jakiegoś dobrego specjalistę. Będę wdzięczna za każdą informację na temat piotrkowskich szpitali i lekarzy.
 
Do góry