reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

reklama
Cześć J
Właśnie tak czytam Wasze wspomnienia, bo wybieram się do Kopernika (już jestem po terminie), ale przeraziłam się czytając, że odsyłają nawet swoje pacjentki z cukrzycą ciążową… Naprawdę tak mogą zrobić?? Bo z tego co słyszałam to nigdzie indziej nie chcą przyjmować z cukrzycą insulinozależną L Lekarka z Poradni Patologii powiedziała, że by mnie zostawiła na Oddziale, ale nie ma miejsc… no i sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć… L
 
Dziewczyny w którym tygodniu urodzilyscie swoje dzieciaczki? Czy termin z om różnił sie u was od terminu z usg? Jeżeli tak to ktory termin był trafniejszy? Bliżej którego urodzilyscie? Pozdrawiam serdecznie
 
Tipta moim zdaniem duzo zależy od położnej na którą trafisz. Ja trafiłam na jakas nienormalną. Kilka razy prosiłam o znieczulenie którego koniec końców nie dostałam. Za to cały czas wciskała mi jakis gaz:/ Mówiłam że nie pomaga ale najwidoczniej miała to gdzies. Małego nie mogłam urodzić, między skurczmi przez ten gaz odpływałam, byłam koszmarnie zmęczona a ona cały czas chodziła i mówiła że chyba nie chce urodzić tego dziecka. Paskudne babsko. dziecko zaczeło tracić tętno i okazało się ze mogła bym sobie przeć i przeć a ia tak bym nie urodziła bo dziecko źle się ułozyło. Skończyło się cesarką. Byłam uspiona. Blizny już prawie nie widać:) co do bólu to dostawałam w szpitalu kropłowke ze środkami znieczulajacymi wiec jak leżałam to nie bołało. Bolało przy wstawaniu i chodzeniu ale ból naprawde znośny:) pozdrawiam i życze powodzenia:)
 
Dziękuję Kati za relację:)ja chyba będę miała cesarkę, boję się bólu po operacji, jak to będzie przy wstawaniu. Pierwsze dzieciątko rodziłam naturalnie w strasznych bólach i męczarniach. Jak ty porównujesz ból podczas porodu sn a cc? Który mniej boli? Pozdrawiam
 
Zdecydowanie cc boli mniej. Jak zdecyduje się na następne dziecko to tylko przez cc, nie chce pżerzywać drugi raz koszmarnego sn. CC nie masz się co bać bo naprawde ból jest znośny:) Mnie w zasadzie prawie nie bolało tylko troche jak wstawałam z łózka:)
 
Dziewczyny na ile przed planowaną cesarką lekarz kazał wam się zgłosić do szpitala? Na kiedy mialyscie termin z om a kiedy zrobiono wam cesarkę? Ja robiłam na paciorkowca ale nie wiedziałam jeszcze ze być może będę mieć cc.
 
reklama
aha no mi wlasnie kazał robic. 28.12 mam wizyte i o ile mlody sie nie odwroci mam cc , ale i tak mi powiedział ze jak mi zalezy to mam miec zasw od psychologa i tez mi zrobia :)
 
Do góry