reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionka MMR

KASIULLA 23 Mój Piotruś po szczepionce mmr na 6 dzień miał 39,5 stopni, okazało się że ma zapalenie ucha i czerwone gardło. Dostał antybiotyk Augmentine. Po trzech dobach poszliśmy ponownie do lekarza bo Piotruś dostał biegunki i wysypkę . Pani doktor kazała odstawić antybiotyk ale nie dała nic w zamian tylko przepisała clemastin i wapno.
 
reklama
dzis Lena ma jak narzaie 37,7
ciagle spiaca i marudna
ma delikatne czerwone kropeczki na ciele - ale to moze po wczorajszej rybie :confused:

nie wiem taka reakcja miala byc po chyba 6 czy 7 dniu wlasnie...
 
U nas przez dwa dni był problem ze zbiciem gorączki, co 4 godziny dostawał lek przeciwgorączkowy (na zmianę nurofen i eferalgan) a gorączka spadła do 38 stopni albo do 38,5
 
KASIULLA 23 Tak, 6 dnia miał 38 stopni a na drugi dzień miał już 39,5. Pani doktor nie była pewna czy to akurat jest po szepieniu , bo te zapalenie ucha i czerwone gardło to chyba nie jest normalny objaw po szczepieniu.
 
U nas dzisiaj tydzień po szczepionce i narazie nic.......oby tak dalej.
Mi lekarka powiedziała że po MMR może być wysypka, gorączka,katar a nawet kaszel.
 
Rozmawialam wieczorem z lekarka i powiedziala ze jak takie dwudniowe temperatury sa czesto po szczepieniach HIB ale dopiero wlasnie po trzeciej dawce jak rowniez po tych szczepionkach skojarzonych jak 6 czy 5 w 1 ale tez dopiero po ktorejs dawce:-)

dzis temperatury na szczescie jak dotad brak :-) :tak: :-) :tak:
 
reklama
Do góry