reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczeniak a dzieko

mala.wiedzma.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Sierpień 2017
Postów
2 716
Witam!
Mam dość nietypowy problem. We wtorek test pokazał dwie kreski, więc radość i euforia, ale... Mamy zarezerwowanego pieska. Jack Russell Terrier. U nas w domu ma być pod koniec lutego. Ja ogólnie jestem zdania, że jakoś sobie z tym poradzimy, ale moja mama zrobiła mi wykład, że jak urodzę dziecko to szczeniak będzie miał 9 miesięcy i może być w domu armagedon.
Miała któraś taka sytuację? Jak Wasze szczeniaki zareagowały na dodatkową osobę w domu?

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozwiązanie
Ja mam w domu 11 tygodniowe bliźnięta, psiaka w typie husky i drugiego w typie owczarka niemieckiego i uwierz, że sie da. Z tym, że mamy dom z duzym podwórkiem. Kwestia tylko wyszkolenia psiaka. 9 miesięcy u psa to już powoli wchodzenie w "poważniejszy" wiek i na pewno nie będzie tak źle. Moje psy uwielbiają nasze Szkraby i wiem, że nikomu nie dały by im zrobić krzywdy. Nie wyobrażam sobie domu bez psa i dorastania dziecka bez takiego kompana u boku.
Będzie dobrze
Ja mam w domu 11 tygodniowe bliźnięta, psiaka w typie husky i drugiego w typie owczarka niemieckiego i uwierz, że sie da. Z tym, że mamy dom z duzym podwórkiem. Kwestia tylko wyszkolenia psiaka. 9 miesięcy u psa to już powoli wchodzenie w "poważniejszy" wiek i na pewno nie będzie tak źle. Moje psy uwielbiają nasze Szkraby i wiem, że nikomu nie dały by im zrobić krzywdy. Nie wyobrażam sobie domu bez psa i dorastania dziecka bez takiego kompana u boku.
Będzie dobrze
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry