reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecin- gdzie urodziny?

reklama
Polecam Wybuchowe Urodziny - z ich pomocą zorganizowałam w moim domu 'pirackie' urodziny synka - na miejsce przyjechały dwie animatorki, z całym zestawem gadżetów i przebrań dla dzieci, poprowadziły z dziećmi zabawy, na które w życiu bym nie wpadła, wszystkie dzieci bardzo zadowolone, na koniec każde dziecko dostało nagrodę, także wszystko miałam z głowy, dziewczyny nawet pokroiły tort, szczerze polecam. Zdaje się, że oni mają też swoją salę urodzinową jeśli komuś nie chce się walczyć z poimprezowym bałaganem w domu ;)
 
Chciałabym polecić najnowszą ofertę animatora ze Szczecina, zajmującego się świetlno-ogniowym show. Animator z wykształceniem pedagogicznym dojeżdża do domu lub bawialni i prezentuje dziecom ekscytujące show z udziałem światła, ognia i świateł UV (świecącym w ultrafiolecie). Artysta jest przebrany za ninja lub rycerza Jedi, dzieci więc krzyczą, że to Gwiezdne Wojny i wdają się w "walki" przygotowanymi świetlnymi mieczami :). Animator ma w ofercie sprzęt wyświetlający obrazy bajek, świecące wachlarze, kije, a także część ogniową do prezentacji na dworze. Na finał wykonuje "deszcz iskier" i można zrobić pamiątkowe zdjęcia z płonącymi kijami. Każde dziecko podczas show dostaje świecącą bransoletkę i staje się tym samym częścią pokazu. Koszt to 150 zł/h, dojazd na terenie Szczecina jest darmowy. Ogłoszenie można znaleźć na OLX lub dzwoniąc pod nr tel. 601 549 061. Polecamy tą niezwykła atrakcję dla dzieci w każdym wieku! Gwarantujemy satysfakcję z pokazu zarówno dzieci, jak i samych rodziców :).
 
reklama

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    54,4 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Do góry