reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

reklama
My też mamy wózkowy typ chcemy Quinny Buzza 3cały zestaw z gondola, spacerowka, fotelikiem maxi cosi, torba , spiworkiem itd:-)
Ubranka kupimy w H&M nie wiem czy kupimy cokolwiek w tym roku postaram sie wytrzymac zob czy dam rade.
 
Zestaw kosztuje ok 2800zl musze Tż nakrecic.Moj Tż chcial do 2000zl hihihi
 

Załączniki

  • 9bd367da6ba5f961.jpg
    9bd367da6ba5f961.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 78
  • abcfe41e44433d9f.jpg
    abcfe41e44433d9f.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 72
  • e3def53ff3c61264.jpg
    e3def53ff3c61264.jpg
    99,3 KB · Wyświetleń: 78
Jak tylko odnajde jakies zdjecia wozka to wkleje, a Quinny tez fajowy. Takie wielofunkcyjne wozeczki sa najfaniejsze i najbardziej praktyczne.
 
Widzę że szał zakupów się rozpoczął. Ososbiście nic nie kupuję, narazie. Nie chcę zapeszać. Myślę że po nowym roku będę szalała na zakupach.
 
reklama
ja jeszcze nic nie kupilam, tylko po wozeczki jedziemy w listopadzie az do londynu, bo mamy tam 25% znizki, a to calkiem sporo. Obkupowac sie bede na wyprzedazach styczniowych, na razie nic zeby nie zapeszac.
 
Do góry