reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

reklama
A ja tu siedze od 2 lat:D
Bo znalazlam tu fajne forum dla samotnych mam ktore zostaly same w ciazy:)

To ja<cenzura> hahaha
 
Ostatnia edycja:
Nie ogranicza swobody, tylko działa zgodnie z regulaminem, który Ty kilkukrotnie złamałaś, stąd dostałaś już 3 ostrzeżenia.
nbbo ma rację i nie zagalopowała się.
Podała powody zamknięcia wątków, są one zasadne.

Zamiast tracić czas na pisanie do nas, proponuję Ci spożytkować ten czas na lepsze zapoznanie się z regulaminem.

To się nie wysilił z tą odpowiedzią, bo robił na zasadzie kopiuj wklej ;)
bo ja dostałam bardzo podobną. Zaraz wyślę
 
Ja też dzisiaj się wysiliłam, popisałam trochę z ADM. Żenada, żadnych argumentów, żadnych wytłumaczeń!
Zaraz też wkleję ;)

31-01-2011 14:05 Strona główna forum > Uwagi i sugestie > Uwagi do Szafka.pl >

Chyba jestem jakaś na maxa tępa, bo skoro jest napisane, żeby uwagi i sugestie kierować również w tym miejscu, a jednak wątek mimo dobrej lokalizacji, prawidłowego tematu, bez łamania regulaminu zostaje zamknięty, to mój mały móżdżek nie może tego pojąć.

Tak dla jasności nie chodziło mi o to, żeby bojkotować szafkę, moderatorów czy ADM, tylko aby przez sugestie zwykłych użytkowniczek móc wprowadzać zmane, które mogą tylko pomóc funkcjonować temu portalowi. Naprawdę nie chodzi tu o utworzenie koła wzajemnej adoracji, tylko o to żeby nam tu było lepiej żyć, bo chyba wszystkim stroną na tym zależy. Wiem, że macie tutaj mega bajzel i robi się coraz gorzej. Myślę, że taki wątek byłby pierwszym krokiem w kierunku usprawnienia szafki.pl. Zamykając nam usta sami nakręcacie ten bajzel. Może watro zadać sobie pytanie dlaczego teraz po stokroć więcej wątków jest zamykanych??
Błagam o wyrozumiałość, o ustosunkowanie do Strona główna forum > Uwagi i sugestie > Uwagi do Szafka.pl > i o SUBIEKTYWNĄ ocenę.
Pozdrawiam patronaty
Administrator
31-01-2011 14:08 Nie napisałem, że zamykam go na zawsze, tylko żeby ochłonąć i pozwolić nam pracować, bez mnożenia oczekiwań.
Otworzę go jak będzie po sprawie i wtedy podyskutujemy o Twoich propozycjach.

Dużym problemem w tej sytuacji nie jest praca moderatorów, ale niepodporządkowanie użytkowniczek regulaminowi. kamilak86
31-01-2011 14:20 Może właśnie dlatego wartałoby trochę zmodernizować regulamin. Naprawdę czasami my, zwykłe użytkowniczki czujemy się tu jak w komunie, non stop podcina się nam skrzydła, broni się nam mieć własne zdanie, które czasami jest odmienne i budzi kontrowersje. Czasami wydaje mi się,że niektórzy moderatorzy (nie chodzi mi o wszystkich, naprzykład NBBO, lub CHRUPEK) traktują nas jako stado baranów, domowe frustracje, niespełnione ambicje czy inne problemy wyładowują na nas. Już było kilka raportów na temat pracy Pani CHRUPEK, nic z tym nie zrobiono. Wiem, że nie można wrzucać wszystkich do jednaego worka, mam niesamowity szacunek do Pani Kaplenz, która nigdy nie okazała się stronnicza, jest bardzo obiektywna, chociaż czasami mamy inne zdanie, zamiast odrazu dowalić WARNEM daje ostrzeżenie, przez co inne użytkowniczki traktują ją poważnie, z szacunkiem podchodzą do jej pracy. kamilak86
31-01-2011 14:21 Proponuje żeby regulamin też trochę wrzucił na luz, zanim szafowiczki pouciekają na inne fora. Ja już dostałam kilka zaproszeń ze strony koleżanek z tego portalu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zamiast tracić czas na pisanie do nas, proponuję Ci spożytkować ten czas na lepsze zapoznanie się z regulaminem.


No co za beszczelna odpowiedź!!! Szkoda ,że nie kazał Ci się dzieckiem zająć zamiast pisać :angry:. Spieniłam się qrnqa!!

A nie macie takiego wrażenia, że niektórzy moderatorzy to być może administratorzy...
 
mama.zuzi - wydaje mi się że chrupa na bank była mocno powiązana z zarządzaniem tym serwisem, teraz prawdopodobnie przeszło na nnbo bo to taka sama świnia jak i tamta niestety :/

inni moderatorzy jakoś nie są tak widoczni na forum - czasem wykasują coś ale nie walą waranami i głupimi tekstami kopiowanymi od dawna :/
 
reklama
Do góry